Yüzünü Yakan Kişiyle Evlenen Berfin Özek’in Babası Konuştu

0
247

Berfin Özek, 2 yıl önce yüzüne kezzap atıp yakan erkek arkadaşıyla evlenmesi oldukça tepki çekti. Berfin’in babası açıklamalarda bulundu.Erkek arkadaşı tarafından yüzüne kezzap atılan Berfin Özek için tüm Türkiye kahrolmuştu. 21 yaşındaki Berfin yüzünü yakan Casim Ozan Çeltik ile evlendi. Berfin’in babası bu evlilik hakkında konuştu.

NİKAHLARINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

REKLAM

Hatay’da 23 yaşındaki Casim Ozan Çeltik tarafından 2 yıl önce yüzü yakılan 21 yaşındaki Berfin Özek, bu kişiyle evlenince babasının tepkisini çekti. Çiftin kıydırdığı nikah sosyal medyada paylaşılırken insanların da epeyi tepkisini çekti

REKLAM
X

BABA YAŞAR ÖZEK: BEN DE SOSYAL MEDYADAN DUYDUM

Berfin’in babası Yaşar Özek kızının evlenmesi ile ilgili, “Nikahı herkes gibi sosyal medyadan duydum bende. Hiçbir şekilde bize haber vermedi. Onaylamıyorum. İzin verdiğim bir evlilik değil. Berfin için günlerce ağladım, acı çektim. O ne yaptı. Gitti kendisini öldürmek isteyen adamı önce affetti, sonra evlendi” ifadelerini kullandı.

BABA YAŞAR ÖZEK: LANET OLSUN! BUNU NASIL YAPAR

Berfin’in babası Yaşar Özek, “Bunu nasıl yapar? Onu öldürmek isteyen adamla nasıl evlenir. Ben babası olarak sosyal medyadan öğrendim nikahı. Günlerce hastanede yattı. Aylarca ağladım, gözyaşı döktüm. Lanet olsun. Onaylamıyorum. Nasıl yapar bunu” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz