YASİN ŞAHİN’İ ANNESİ ÖLDÜRÜP KUYUYA ATTI! GÖRMEMESİ GEREKEN ŞEYLERİ GÖRMÜŞ

0
335

Konya’da 6 yıl önce kaybolan Yasin Şahin’le ilgili canlı yayında kan donduran iddia geldi. Yasin’i her fırsatta kameralar karşısında gözyaşı döken annesinin öldürdüğü iddia edildi.

REKLAM

Konya Akören’de, evlerinin önünde oynadığı sırada kaybolan Yasin Şahin’den (6) yaklaşık 6 yıldır haber alınamıyor.

REKLAM
X

Aile 6 yıldır çocuklarının bulunması için çabalarken, katıldıkları televizyon programında şok bir iddia gündeme geldi. Jandarmanın dosya ile ilgili soruşturmasının da sürdüğü belirtildi.

Anne Ümmü ve baba Yavuz Şahin’in katıldığı bir programa telefonla bağlanan bir izleyici anne Ümmü Şahin’in Yasin’i öldürüp, kuyuya attığını ileri sürdü.

Temmuz 2018’de, Ümmü Şahin’in kadın sığınma evine geldiğini anlatan izleyici, “Ümmü bana ‘Yasin görmemesi gereken şeyleri gördü. Arkamdan gelmiş.

Biz de onu öldürdük’ dedi. O köydeki kuyular araştırılsın. O kuyulardan birinde o çocuğun cesedi çıkacak” şeklinde konuştu.

Bunu üzerine Yavuz Şahin’de, “Köyde 3 tane kuyu var. Üçünü de boşaltıp incelediler. Fosseptik kuyularına da bakıldı” dedi.

Ümmü Şahin’in Yasin’in kaybolmasından 1 ay kadar önce eşinin amcasının kızı Hanife Şahin’e, “Ben Yavuz’a öyle bir acı yaşatacağım ki, kıyamette bile içerisinden çıkamayacak’ dediği belirtildi.

Ümmü Şahin ise, “Bir anlık öfkemle söyledim. Ben çocuğum için halen daha ağlıyorum” dedi. Yavuz Şahin de eşinin kendisine, “Sana bir acı yaşatacağım” dediğini anlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz