Yarından İtibaren Başlıyor

0
5778

Geçen yıldan itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs ile mücadelede aşılama da tüm hızıyla sürüyor.

REKLAM

REKLAM
X

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs aşılama sayısında diğer ülkelerden önde olduğumuzu yaptıkları konuşmalarında belirtmişti.Kategori kategori yapılan aşılamada sınır 25 yaş altına düştü.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs aşılama sayısında diğer ülkelerden önde olduğumuzu yaptıkları konuşmalarında belirtmişti.

Son dakika haberine göre de aşılamada yaş sınırı 25’e düştü. Açıklamayı ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından paylaşarak duyurdu.

“Randevu alan gençler, aşı olmayı ertelemiş büyükleri varsa konuşup, randevu için yardımcı olsun” şeklinde paylaşımda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere de yer verdi. “İlk randevular yarın. Gençlik salgına karşı harekete geçsin.” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz