Yaptığı Tahminleri Doğru Çıkıyor

0
3771

Tahminleri korkutuyor…

REKLAM

Yaptığı tahminlerin doğru çıkmasıyla bilinen Kör Kahin Baba Vanga’nın, gelecek yıla ilişkin yaptığı tahminler  uzmanlar tarafından değerlendirildi. Kahine bakacak olursak gelecek yıl yeni bir ölümcül virüs daha dünyayı esir altına alacak. Sibirya’da ortaya çıkacağını iddia ettiği virüsün, dünyayı Covid-19’dan daha beter bir hale getireceğini belirten kahin, dünyayı yeni yılda zor günlerin beklediğini iddia etti.

REKLAM
X

TAHMİNLERİYLE BİLİNİYOR

Kahin Vanga, geçmiş dönemde Sovyet Birliği’nin Kursk adındaki denizaltısının batacağını ve 11 eylül saldırılarını doğru tahmin etmesiyle gündeme geldi. Yaptığı doğru tahminlerle bilinen Kahin Vanga 2022 yılı için yeni tahminlerde bulundu. Vanga özellikle Hindistan’a yönelik uyarılarda bulundu. Hindistan’da birçok doğa olayının yaşanacağını belirten kahin, çekirge sürülerinin saldırılarıyla Hindistan’ın zor günler geçireceğini iddia etti.

İŞTE GELECEK YIL TAHMİNLERİ

Kahin Vanga’nın gelecek yıla ilişkin yaptığı tahminler şu şekilde: Avustralya ile birlikte Asya ülkelerinin birçoğunda doğa felaketleri yaşanacak, Sibirya’da ölümcül bir hastalık dünyayı esir altına alacak, nüfus artışıyla birlikte su kıtlığı ve kirli su sorunları ortaya çıkacak, uzaylılar dünyayı incelemeye gelecek, Hindistan çekirge sürülerinin saldırılarına uğrayacak ve yüksek sıcaklık sorunlarıyla baş başa kalacak…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz