Ünlü Şarkıcının Teyzesinin Evini Görenlerin İçi Parçalanıyor!

0
344

Ünlü Şarkıcının Teyzesinin Evini Görenlerin İçi Parçalanıyor! Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan ünlü şarkıcının teyzesinin dramı herkesi üzüyor.

REKLAM

Ünlü şarkıcının doğup büyüdüğü evde şimdilerde teyzesi yaşıyor. Ünlü şarkıcının doğup büyüdüğü şimdilerde ise harabe olan yerde teyzesi 9 yıldır yaşıyor. Şarkıcının teyzesinin 9 yıldır ikamet ettiği evde hep aynı sorunu yaşıyor. Şarkıcının teyzesi Hatice Kayserili ‘nin ikamet ettiği evin bulunduğu konum Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde.

REKLAM
X

ÜNLÜ ŞARKICININ TEYZESİ 9 YILDIR AYNI ACILARI ÇEKİYOR

Ünlü şarkıcının teyzesi Hatice Kayserili ‘nin yaşadığı ev şiddetli yağmur yağışından sonra sular altında kaldı. Hatice Kayserili yaşamış olduğu bu zorlu durumu yetkililere şikayette bulundu. Fakat Hatice Kayserili şikayette bulunduğu yetkililer tarafından garip bir tepki ile karşılandı. Ünlü şarkıcını teyzesi Hatice Kayserili ile 5 kişilik ailesi sel sularından her defasında zarar görmekten bıktıklarını ifade etti.

Hatice Kayserili, 1965 yılından bu yana ikamet ettikleri evin alt katını her yağmurda su bastığını söyledi. Hatice Kayserili ‘nin eşi Ufuk Kayserili son 9 yıldır aynı çileyi çektiklerini belirtti. 9 yıldır yaşadığı evde aynı sıkıntıları tekrar tekrar yaşayan Hatice Kayserili, Hülya Avşar’ın teyzesi.

HÜLYA YENİ EŞYALAR ALSIN!

Hülya Avşar’ın teyzesi olan Hatice Kayserili, yaşadığımız sıkıntıyı yetkililere ilettiklerinde komik cevaplar aldıklarını söylediler. 

Hülya Avşar’ın teyzesi Hatice Kayserili ‘ye yetkililer ” Hülya Avşar size yeni eşyalar alsın ve evinizi dayayıp döşesin” diyorlar. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın teyzesi Hatice Kayseri: “Artık her yağmurda uyku uyuyamıyoruz. ne yapacağımızı şaşırdık. Yetkililer görevlerini yapıp, bu menfezi ıslah etmelerini istiyoruz. Artık konuyu yargıya taşımaya da karar verdik” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz