ÜNLÜ KAHİN KIYAMET GÜNÜ İÇİN KESİN TARİH VERMİŞ

0
2969

REKLAM

REKLAM
X

Ünlü Kahin Kıyamet Günü İçin KESİN TARİH VERMİŞ Kendi ölüm tarihini bilmesiyle tanınmış dünyaca ünlü kahin Nostradamus kıyametin kopacağı tarihide söyledi…

Kendisine ”İyi geceler” diyen papaza ”Sabah öleceğim” cevabı veren ve sabah yaşama gözlerini yuman Fransız astrolog Michel de Nostradamus’un kehanetleri korku yarattı.

İşte Nostradamus kehanetlerinden bazıları: Nostradamus, 10 Mayıs’ta insanlığın sonunun geleceğine dair kehanette bulundu fakat bu 10 Mayıs’ın hangi seneye denk geldiği şimdilik bilinmiyor.

Nostradamus, üçüncü dünya savaşının başlayacağını ve bu savaşın başka iki muhabereden çok daha büyük kayıplara namacıyla olacağını söyledi. Hem de üçüncü dünya savaşı, en az 25 sene sürecek. Nostradamus, yanardağların patlayacağını, bilhassa ABD’deki Yellowstone Parkı’nda bu patlamaların gerçekleşeceğine dair bir iddiada bulundu.

Nostradamus Evimgüzelevim.net sitesinde yer alan paylaşıma istinaden Güneş’te büyük patlamalar ortaya geleceğini öngörüyor. Üstelik eksperler bu patlamaların, tüm elektronik sistemlerimizi tesirsiz duruma getireceğini belirtiyor.

Nostradamus, uzun savaşların ve natural afetlerin sonrasında dünya üstünde binlerce senelik barış ve huzurun geleceği kehanetinde de bulundu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz