Superbox Taahhüt Bitmeden Cezasız Cayma Bedelsiz İptal Etme

0
2657

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda superbox internet ürününü cayma bedelsiz, taahhüt bitmeden, ceza yemeden ve hiç bir ücret ödemeden, hiç bir şart olmadan iptal edilme ve vaz geçme yöntemini anlatacağım.

Öncelikle superbox ürünü benim tecrübelerime göre gayet hızlı ve uygun bir cihaz ancak kalabalık yerlerde ve 4.5 internetin az çektiği yerlerde sorun yaşanabilir. İptal ettirmeden önce arıza kaydı oluşturup gelip kontrol ettirin. Belki modemde sorun olabilir. Kontrol ettirdiğiniz halde yine sorun düzelmediyse ve memnun değilseniz o zaman bu yazımızı dikkatle okuyun.

Öncelikle 2020 yılı superbox ürünlerinde iptal bedeli ortalama 500 tl ye kadar çıkabilmektedir. Amacımız memnun kalmadığınız üründe bu cezayı ödememek. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek nokta sınırsız paket kullanmaktır. Yani 10 mbps ve 20 mpbs ürünlerde bu yöntem geçerlidir. Zaten genelde bu paketler kullanılmaktadır.

Ceza Ödemeden Superbox Nasıl İptal Edilir?

Öncelikle müşteri hizmetlerini arıyorsunuz. Müşteri temsilcisine saha ekibinde dolaşan bir arkadaş kapıma geldi ve sizin superbox ürününüzü tanıttı. Bu ürünü tanıttıktan sonra güvenlik kamerası kullandığımı ve bu yüzden statik ip kullandığımı söyledim. Arkadaşınız da sorun olmayacağını statik ip özelliğinin bulunduğunu söyledi. Ancak öğrendim ki bu üründe statik ip yok. Bu yüzden iptal ettirmek istediğinizi belirteceksiniz. Bu şekilde söylediğinizde sizden hiç bir ücret talep edemeden superbox ürününü ceza ödemeden iptal edebileceksiniz.

Bunlara dikkat ettiğiniz taktirde rahatça ceza ödemeden iptal edebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden sonra herhangi bir Tim bayisine giderek hattı iptal edecekler ve bir kaç gün içinde superbox cihazını kargo ile göndermenizi isteyecektir. Bu şekilde sorun çıkmadan 1 hafta içinde iptal işleminiz başarıyla sonlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.