Saracoglu’ndan Hamile Kalmayı Kolaylaştırıcı Kür

0
1964

Merhaba sevgili okurlarım. Her çift belli bir süre sonra bebek istiyor. Doğal yollarla olduğu gibi hamile kalmakta zorluk yaşayan çiftlerde bulunmaktadır. Bu durum psikolojik olabildiği gibi çeşitli başka nedenlerden de kaynaklanmaktadır.

Hamile kalmakta güçlük çekenler için son yıllarda birçok tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Bunlar sık ve yaygın olarak kullanılanlardan biri tüp bebek tedavisidir. Tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftler yüksek oranda olumlu sonuçlar alıyor ancak düşük düzeyde de olsa her zaman tüp bebek tedavisinden olumlu sonuç alınamamaktadır. Olumlu sonuç alınmamasının da birçok farklı nedeni olabilmektedir. Geliştirilen ve bulunan bu tedavi yöntemleri yüksek oranda tatminkar etse de maddi açıdan çiftleri zorlamaktadır. Doğal yollarla ve bitkilerle doğal yollardan hamile kalmayı kolaylaştıracak kürler bulunmaktadır. Saracoglu hocamızdan hamile kalmaya yardımcı kürleri ekledik.Kürlerin detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Hamile Kalmayı Kolaylaştırıcı Kürler

Saracoglu Hamilelik İçin İncir Kürü:

Hazırlanışı:

Bir kab içerisinde ilk öncelikle suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine 5-6 cm küp şeklinde doğradığınız havuçları atın. Bu şekilde 15-20 dakika kabın kapağını kapatarak kaynatın. Daha sonra üzerilerine bir çizgi attığınız incirleri atın ve tekrar kapağını kapatıp 15 dakika kaynatın.  Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce ılık olarak için. Kürü 20 gün boyunca taze ve sürekli olarak tüketmeye özen gösterin.

Saracoglu Hamile Kalmaya Yardımcı Soğan Kürü:

  • 1 adet orta boy soğan
  • 1/2 lt su

Hazırlanışı:

Bir kab içerisinde suyu kaynatın ve içerisine dörde ayırdığınız soğanı kabuklarıyla beraber suyun içerisine atın.15 dakika kaynattıktan sonra suyunu süzün ve sabah ve akşam yemeklerden 30 dk önce ılık olarak tüketin. 15 gün boyunca günde iki kez taze olarak tüketin. Adet dönemi bittikten 1 hafta sonra küre başlamalısınız. 2. adet dönemine 10 gün kalana kadar uygulayın ve adet dönemi bittikten sonraki ilk haftadan itibaren tekrar başlayın.

Sağlıklı günler dilerim..

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock