Saracoglu Zayıflatan Yağ Yakan Sirke Kürü Tarifi

5
73211

Zayıflamanın ana etkeni hızlı bir metabolizmaya sahip olmaktır. metabolizmanın hızlanması ile enerjimi tüketimi artar ve vücutta yer alan fazlalık yağlar erimeye başlar. Metabolizmayı hızlandırmak için en etkili yöntemler başında spor ve beslenme yer almaktadır. Vereceğimiz bu kür ile beslenme yönünden metabolizmanızı hızlandıracak ve yağ yakımını arttıracaktır. Bu sayede hızlı kilo verebileceksiniz. Şimdi Saracoglu hocamızdan zayıflatan sirke kürü tarifine göz atalım:

Saracoglu Zayıflatan Sirke Kürü Tarifi

REKLAM

Malzemeler:

REKLAM
X
 • 1 litre su
 • Yarım demet maydanoz
 • 3 adet limon
 • 5 tatlı kaşığı elma sirkesi
 • 10 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil
 • 5 tatlı kaşığı toz tarçın

Öncelikle 1 litre suyun içine 2 adet limonu sıkın. Sonrasında maydanozları ince ince doğrayıp karışıma atın. Sonrasında ise bütün malzemeleri atıp güzelce karıştırın.

3 saat bu karışım dinlendikten sonra her gece uyumadan önce 1 bardak içebilirsiniz. Süzerek veya direkt olarak içebilirsiniz. Bu kürü metabolizmayı hızlandırmak için çok çok etkilidir. Gece boyu sizleri terletebilir. Uyurken bile yağ yakmanın en kolay yollarından biridir.

Hamile bayanlar ve bu gıdalardan birine alerjisi olanların doktor kontrolüne gitmeden uygulaması doğru değildir. Çok etkili bir kür olduğu için doktora danıştıktan sonra tüketilmesi daha uygun olacaktır. Kullandığınız malzemelerin taze olmasına özen gösterin. Mutlaka cam şişe kullanın, plastik pet şişede bu kür uygulanmaz. Fayda yerine zarar verecektir.

5 YORUMLAR

 1. Merhaba.
  1)Bu kür kaç gün yapılması gerek? Ve ne kadar ara vereceğiz?
  2) 1lt su yaklaşık 4 bardak. Bu karışımı hazırlayıp 4 gün boyunca tüketmek doğru mudur?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz