Saracoglu Zayıflatan Göbek Eriten Lahana Kürü

0
6104

Merhaba sevgili okurlarım. Göbek ve çevresinde oluşan yağlanmalar hepimizin sık sık yaşamış olduğu sorunlardandır. Göbek çevresindeki yağlanmalar basen bölgesindeki yağlanmalara oranla daha hızlı verilse de , göbek ve çevresindeki yağlanmaları vermekte çok kolay değil.

REKLAM

Herkes sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak ister. Ancak bu şekilde bir vücut için emek verilmesi gerekmektedir. Kilo tüm sağlıkla ilgili hastalıkların başında geldiği gibi kişinin kendisini özgüvenini kaybetmesine de neden olur. Asosyal bir yaşam tarzı ve depresyona girmeye kadar olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Birçok yolu olan göbek ve çevresindeki yağları eritmek için doğal yollarla daha hızlı kilo vermenize yardımcı olacak yöntemler bulunur. Saracoglu’ndan göbek ve çevresindeki yağlanmaları yok etmeye yardımcı lahana kürünün detaylarına bakalım.

REKLAM
X

Saracoglu’ndan Lahana Kürü:

Malzemeler:

  • 2 bardak klorsuz su (isteğe göre su miktarı daha fazla da olabilir)
  • 2 adet beyaz veya kara lahana yaprağı

Hazırlanışı:

Bir kap içerisinde suyu daha önceden ketlda kaynatıp kabın içerisine aktarın ve ocağın altını açın. İçerisine lahana yapraklarını koyun ve kabın kapağını kapatın. Lahanaları koyduktan sonra su kaynamaya başlayınca  15 dakika süre tutun. Daha sonra altını kapatın ve ılıyınca süzüp suyunu aç karnına günde 1 bardak için. 5 gün boyunca ara verilmeden uygulayın , 5 günden sonra 4 gün ara verin ve sonra yine başlayın.

Saracoglu Lahana Kürünün Faydaları:

  • Lahana özellikle bağırsaklardaki toksinlerin ve mikropların atılmasına birebirdir. Bu yüzden düzenli bir şekilde kullanımında uzun süreli kabız sorunlarına  iyi gelir.
  • Sindirim sistemini çalıştırdığından kilo vermek isteyenler için çok iyi bir kürdür.
  • Lahana suyu kansızlık (anemi)  problemi yaşayanlara iyi gelir. Kansızlık sorununu giderir.
  • Göz sağlığı ve damar tıkanıklığına karşı iyi gelir.
  • Saç sağlığına iyi gelir. Saçlara ve cilde parlaklık verir.
  • Yorgunluğa iyi gelir , sakinleştirici etki sağlar.

Sağlıklı günler dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz