Saracoglu Varis İçin Doğal Kür Tarifi

0
1451

Varisler özellikle bayanlarda daha sık görülmekle birlikte 35 li yaşlardan sonra daha sık görülmektedir. Genel olarak gebelik, uzun süre ayakta kalma, aşırı kilo alımı, ilerleyen yaş gibi durumlardan dolayı varis meydana gelebilir. Genel olarak ilk etapta görüntü kirliliği gibi gözükse de tedavi edilmediği vakit ilerleyen zamanlarda farklı olumsuz etkilere sebep olabilir. Bu yüzden erkenden önlem almalıyız. Yazımızda Saracoglu hocamızdan doğal varis için kür tarifini sizlere sunacağız.

İlk olarak 1 bardak kaynamış suyun içine 1 tutam kırkkilit bitkisi katıp 3 – 4 dakika kadar kaynatıyoruz. Sonrasında süzüp bu çayı sabah kahvaltıdan 2 saat sonra içeceğiz.

İkinci olarak da çoban çantası bitkisini kullanacağız. Bu bitkiyi de yine aynı şekilde 1 bardak kaynayan suyun içine atıp 5 dakik kaynatacağız. Bunu da akşam yemeğinden 2 saat sonra içeceğiz.

Sabah kırkkilit kürü 1 bardak akşam da çoban çantası 1 bardak yemekten sonra içeceğiz. Bu küre 1 ay boyunca devam edeceğiz. 1 ay bitip 15 gün ara verin ve tekrar 1 ay daha devam edin. Varis sorunu yaşayanlar veya varis başlangıcı olanlar bu kürü uygulayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.