Saracoglu Uyurken Bile Kilo Verdiren Kür

0
108181

Merhaba sevgili okurlarımız. Fast-food yeme alışkanlığı giderek arttığından son yıllarda özellikle sağlıklı beslenme adına girişimler yapılmaktadır. İnsanoğlu yıllardır en sağlıklı yiyecek hangisi bulmak adına birçok çalışma ve araştırma yapmıştır. Sağlıklı yiyecek sağlıklı beslenme denilen durum; vücudun ihtiyaç duyduğu kadar yeşillik ağırlıklı mümkün olduğu kadar un tuz şeker ve yağdan az , ihtiyaç duyulandan fazlasının bünyeye alınmamasını sağlamaktır.

REKLAM

Sağlıksız ve düzensiz beslenme son zamanlarda en çok rastlanılan durum ve gittikçe büyüyen çağın vebası denilen bir hastalık çeşididir. Ortaya çıkardığı durum da yine baş edilmesi hiç düşünüldüğü kadar kolay olmayan obezitedir. Araştırmalarda obezite sayılarında son yıllarda ülkeler arasında en çok artış sağlayan ülkemizdir. Obezite başlı başına kontrol edilmesi zor bir hastalıkken aynı zamanda farklı birçok hastalığa sebep olur.

REKLAM
X

Akşamları yatarken dahi kilo vermenizi sağlayacak bu karışı mutlaka denemelisiniz.

Siz Uyurken Dahi Kilo Verdiren Kür

Malzemeler:

  • 200 ml su
  • 1/2 çay kaşığı tarçın tozu
  • 1 tatlı kaşığı bal

Hazırlanışı:

Bir kab içerisinde suyu kaynatın . Kaynayan suyun içerisine ayarlamış olduğunuz tarçın tozunu atın. Tarçın tozunu attıktan sonra 3-4 dakika kaynatın ve ocağın altını kapatın. Yarım saat soğumasını bekleyin ve ılıyınca balı karıştırın. Her akşam yatmadan önce 1 bardak için.

Bu karışım sindirim sisteminize katkı sağlar, sindirim sisteminizin parazitlerden ve mikroplardan arındırır. Tarçın siz yatarken de yağ yakımını sağlar ve hızlı kilo vermenize yardımcı olur.

Bunlara ek olarak uyumadan önce yapılacak olan ufak bir egzersiz yani yürüyüş, mekik, şınaf gibi hareketler çok etkili olacaktır. Aynı zamanda kilo verme işlemini de kat kat hızlandıracaktır.

Son olarak uyumadan 3 – 4 saat öncesinden bir şey tüketmemeniz kürün etkisini kat kat artıracaktır.

Sağlıklı günler dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz