Saracoglu Sırt ve Göbek Yağlarını Eriten Kür Tarifi

2
83149

Merhaba sevgili okurlarım. Yazın habercisi bahar aylarına girmişken istediğimiz fit vücuda sahip olamayabiliyoruz. Hem doğru hemde sağlıklı bir şekilde zor bir şekilde eritilebilen sırt ve bel çevresindeki simit dediğimiz yağlardan kurtulmak biraz daha zordur. Bu yağlardan kurtulmak zor ama imkansız tabiki değil. ”Bir diyet listesine uyamıyorum. Yaptığım diyette sağlıklı bir şekilde yapamıyorum ve aç kalıyorum.” sıkınlarınızın yanısıra günlük sindiriminizi rahatlatabilecek olan bu kür özellikle sırt ve simitlerinize iyi gelecektir.

REKLAM

Sırt ve Göbek Çevresindeki Yağlardan Kurtulmak İçin Kuşburnu ve Ihlamur Kürü

REKLAM
X

Malzemeler:

  • 1 litre su
  • 10 gram kuşburnu ve kış ıhlamuru

Hazırlanışı:

1 litre suya karıştırılmış olarak kuşburnu ve kış ıhlamurunu 10 gram olarak koyup kaynatın. Yaklaşık 5 dakika kadar bu şekilde kaynatın. 5 dakikadan sonra içerisine 10 gram altın otu atıp kaynatın. Altın otunu da attıktan sonra yaklaşık 5 dakika daha kaynatın. Kaynadıktan sonra süzün ve ılıyınca gün içinde başlangıçta 2-3 daha sonra günde 4-5 kez için. Kürü aç karnına içmeye özen gösterin ve sporla destekleyerek daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Ihlamur-kış çayı kürü faydaları:

Kış ıhlamuru yaz ıhlamuruna göre farklıdır. Kış ıhlamurunun yaprakları yaz ıhlamuruna göre daha büyüktür ve bu şekilde daha fazla verim alınır. Kür sindirim sisteminize katkı sağlayarak metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına katkı sağlar. Sırt ve bel çevresindeki yağların yakımında oldukça etkilidir.

Kan şekerinizin seviyesini düzende tutarak gün içinde daha az acıkmanızı sağlar. Kullandığınız başka ilaçlar varsa kürü uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Kür vücutta en fazla yağ depolayan bölge neresi ise hormonlar ile yağ depolayan yer arasındaki düzensizliği gidermeye çalışarak yağ yakımına yardımcı olur. Vücudunuzdaki bozuk yağ metabolizmasını düzenleyerek kan şekerini düzenleyen kürdür.

Sağlıklı günler dilerim..

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz