Saracoglu Sigaranın Zararlı Etkilerinden Akciğeri Temizleyen Kür

0
13329

Sigaranın Zararlı Etkilerinden Kurtulmak İçin Zerdeçal Kürü

REKLAM

Merhaba sevgili okurlarım. Çağımızda herşeye ulaşmak artık çok kolay. Bir yandan iyi bir şey olan bu durum bazen de olumsuz olabilmektedir. Olumsuz yanlarından birisi küçük yaşlarda dahi içilmeye başlanılan sigara. Genellikle büyüklere özenmeyle başlayan veya kendini göstermeye çalışmak amacıyla başlanılan sigaranın etkileri düşünüldüğü zaman küçümsenemeyecek kadar çoktur.

REKLAM
X

Ciğerler başta olmak üzere birçok hastalığa sebep olmaktadır. Hatta bazen ölümle dahi sonuçlanabilmektedir. Sigaranın bu olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla birçok araştırma yapılmıştır. Bunlardan biri de Saracoğlu’ndan olumsuz etkilere karşı zerdeçal karışımıdır. Karışımın detaylarına bakalım.

Sigaranın Zararlı Etkilerinden Kurtulmak İçin Zerdeçal Karışımı:

Malzemeler:

  • 3 yemek kaşığı zerdeçal
  • 1 adet küçük soğan
  • 450 gr bal
  • 1-1.5 litre su
  • 1 adet baş parmak büyüklüğünde zencefil

Hazırlanışı:

Bir kap içerisine suyu ve balı koyup kaynatmaya başlayın. Kaynayınca zencefil ve soğanı küçük küçük doğrayıp içine atın. 2 dakika bu şekilde kaynatın ve üzerine zerdeçalı ekleyip ocağın altını kısın. Hergün bir bardak için haftada 4 kez düzenli bir şekilde uygulayın. 1 ay boyunca düzenli bir kullanım sonucu olumlu etkilerini fark edeceksiniz.

Önemli !!

Eğer çocuğunuz varsa sizleri rol model alacaklarını unutmayın. Eğer siz sigara kullanıyorsanız çocuğunuza sigara kullanmaması konusunda baskı uygulasanız da başarısız olacaksınız. Çocuklarınızdan önce siz kullanmamaya çalışın.

Sağlıklı günler dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz