Saracoglu Sertleşme İktidarsızlık Sorunu İçin Kereviz Kürü

1
3471

Genel olarak ilerleyen yaşlarda meydana gelen ve genç yaşlarda da oluşabilecek iktidarsızlık ve sertleşme sorununa karşı erken zamanlarda tedavi edilmesi şarttır. İlgilenilmediği taktirde bu sorun daha da ilerleyebilmekte ve geri dönülmez sorunlara sebep olabilmektedir. Yazımızda saracoglu hocamızdan kereviz- maydanoz kürü ile sertleşme ve iktidarsızlık sorununa yer vereceğiz

İktidarsızlık sorunu genel olarak ilişkinin oluşmaması veya cinsel ilişki isteğinin gelmemesidir. Bu sorun bazı durumlarda aylarca sürebilmektedir. Bu eşler için ciddi olumsuz etkilere sebep olur. Ayrıca psikolojik olarak da olumsuz yorumlanabilir. Bu yüzden sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir ilişki gerekir. Zamanlamanın da iyi olması şarttır.

Cinsel Sorunlar Neden Oluşur?

Sigara, alkol, ilerleyen yaşlar, aşırı kilo gibi sebepler sertleşme ve iktidarsızlık sorunlarına sebep olabilir. Özellikle östrojen hormonunun erkeklerde çok salgılanması ve testosteron hormonunun azlığı bu soruna sebep olur. Hareketsiz kalma, aşırı kilo gibi sebepler testosteron hormonunu azaltır.

Malzemeler:

  • 250 gram kereviz yumrusu
  • 20 – 25 adet sapı ile birlikte maydanoz

Yaklaşık 3 su bardağı suyu tencereye koyun ve kereviz yumrusunu ekleyin. 5 dakika kadar kısık ateşte kaynattıktan sonra maydanozları sapları ile birlikte ekleyin. Maydanozları ekledikten sonra 4 dakika kadar kısık ateşte kaynatın. Sonrasında ocaktan indirip ılımasını bekleyin.

Her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, öğle yemeğinden 1 saat önce ve uyumadan 30 dakika önce 1 bardak bu sudan için. Yaptığınız kürü buzdolabında saklayın. 2 gün saklanabilir. Bitince yine taze olarak yapıp saklayın. Bu şekilde 1 ay küre devam edin. 2 ay ara verip tekrar devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.