Saracoglu Şeker Hastalığı Diyabete Karşı Kür Tarifi

0
2467

Şeker Haslığına (Diyabet) Karşı Kür

Merhaba sevgili okurlarım. Çağın hastalığı olarak adlandırılan diyabet, genetik olabildiği gibi sonradan da kişi de görülebiliyor. Sağlıklı kişilerde açken kan glukoz oranı 70-100 mg/dL düzeyindedir. Ancak kandaki şeker oranının bu oran üzerine çıkması üzerine şeker hastalığı (diyabet) belirtilerindedir. Saracoglu hocamızdan şeker hastalığına karşı bu doğal kürü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Şeker hastalığı, kanda fazla şeker miktarının artması olduğu gibi vücudun ihtiyaç duyduğu şeker miktarının karşılanmamasından kaynaklı da olabilmektedir. Diyabet hastalığının Tip 1 ve Tip 2 olmak üzere iki çeşidir vardır. Tip1; genellikle gençlerde görülür ve insülinin az üretildiği veya hiç üretilmediğinden kaynaklı olur. Tip 2; 40’lı yaşlardan sonraki görülür ve kandaki insülin duyarlılığını ve salınımını arttıramamaktan kaynaklıdır. Günlük hayatı da olumsuz etkileyen şeker hastalığının bitkisel ve doğal yollarla çözümü vardır. Saracoğlu’ndan şeker hastalığına karşı kür tarifinin detaylarına bakalım..

Saracoglu’ndan Şeker Hastalığı ( Diyabet) ‘na Karşı Kür

Hazırlanışı:

Bir kabın içerisinde suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine hazırlamış olduğunuz kuşburnu ve kış ıhlamurunu beraber 5 dakika kaynatın. 5 dakikadan sonra 5 gram altın otunu atın ve bu şekilde de 5 dakika kaynatın. Kaynayınca ocağın altını kapatın ve süzün. Ilıyınca gün içerisinde aç karnına her yemekten önce aç karnına tüketin. Kan şekeri seviyesini düşürmeye birebirdir.

Sağlıklı günler dilerim..

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock