Saracoglu Saç Beyazlaması İçin patates Kabuğu Kürü

0
57156

Merhaba sevgili okurlarım. Saç beyazlaması genetik bir durum olduğu gibi yaş ilerlemesine bağlı olarak saçlar beyazlamaya başlar. Saçların beyazlaması yaşın ilerlemesine bağlı olarak beyazlar. Saçların beyazlaması kadınları rahatsız eden bir durum gibi gözükse de erkeklerde saçların beyazlamasından rahatsızlık duymaktadır.

Saç beyazlamasını engellemek mümkün değil. Ancak beyazlığın görünmemesini sağlamak mümkün. Bunlardan ilk olarak aklımıza gelen saçların boyanmasıdır. Bu durum saçlardaki beyazların gözükmemesi için iyi bir yöntem gibi gözükebilir. Ancak saçlar sürekli boyandığı için yıpranmalar ve dökülmeler olacaktır. Belli bir zamandan sonra boya saçlardan akar ve yine karşılaşmak istemediğiniz beyazlarınız ortaya çıkar. Ayrıca her seferinde boyaya ve boyatmak için kuaföre tonlarca para harcıyoruz.

Evimizden eksik etmediğimiz yemeklerde de sık sık kullandığımız bir sebze var ki saçların beyazlamasını azaltıyor ve saçlarınızı beslemeye yardımcı oluyor. Saracoglu‘ndan saç beyazlamasını azaltan ve saç boyalarına verdiğiniz tonlarca masraftan kurtulmuş olacaksınız. Kürün detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Saç Beyazlamasına Karşı Kür

Hazırlanışı:

Bir kab içerisinde soymuş olduğunuz patates kabuklarını koyun ve üzerine suyu ekleyin. Ağzı kapalı şekilde 25 dakika kaynatın. Kaynadıktan sonra suyunu süzün ve suyun tamamen soğumasını sağlayın. Soğuyan suyu temiz bir şişe veya bitmiş bir şampuan şişesinin içine doldurun. Her duştan sonra duştan çıkmadan saçınıza kürden biraz dökün ve masaj yaparak saçlarınızın her tarafına yayılmasını sağlayın.

Kürü saçlarınıza uyguladıktan sonra saçlarınızı yıkamayın ve havluyu saçlarınıza sarın. Haftada 2-3 kez duştan sonra uygulamanız yeterli olacaktır. Sonuç alabilmek için bir süre düzenli bir şekilde uygulamanız gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO