Saracoglu Ödem Atıcı Hurma Kürü Tarifi

0
10395

Vücuttaki şişkinliği önleyen ödem atmaya yardımcı pek çok farklı gıda ve kür yer almaktadır. Bu yazımızda şişkinliği, ödemi atmaya yardımcı küre yer vereceğiz.

REKLAM

İçeriğindeki bir çok değerli besin maddesi ile birlikte lif oranı yüksek gıdalar arasında yer almaktadır.

REKLAM
X

Özellikle kükürt minerali açısından zengindir. Bu mineral vücutta fazlalık suyun atılmasına yardımcı olur. Hücre arasında su birikimini azaltır.

Aynı zamanda potasyum, kalsiyum ve demir açısından da zengindir. Bu etkileri ile kan basıncını dengeler. Metabolizmayı hızlandırır. Kansızlığı karşı olumlu etkileri yer almaktadır.

Saracoglu Ödem Atıcı Hurma Kürü Tarifi

Basit ve kolay uygulanan bu küre yer vereceğiz. 1 adet hurma ve 1 bardak su gerekiyor. 1 hurmayı suya atıp 1 gün boyunca bekletin. Sabah uyandığınızda veya gece uyumadan önce su ile birlikte hurmayı da tüketin.

Yüksek lif içeriği sayesinde sindirimi kolaylaştırır. Midenizin tok tutulmasına yardımcı olur. İçeriğindeki mineraller ile ödemi ve şişkinliği vücuttan atılmasına yardımcı olur. ,

Son olarak hurmayı fazla tüketmemeniz gerekir. Şeker içeriği de yüksektir. Bu yüzden bu kürde olduğu 1 adet tüketmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz