Saracoglu Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi

0
2854

Karın yağları vücutta basen yağları ile birlikte en zor yakılan yağların başında yer alır. Çünkü vücut genel olarak fazlalık yağları burada depolamaktadır. Bu yüzden genel olarak kiloları buradan alırız ve en zor buradaki yağları eritiriz. Yazımızda saracoglu hocamızdan özellikle karın mide göbek çevresindeki yağları eritmek için doğal kür tarifine yer vereceğiz.

Yağları eritmenin amacı sadece güzel bir görünüm değil vücut sağlığı açısından da çok önemlidir. Fazlalık yağlar kalp sorunları başta olmak üzere karaciğer sorunlarına da sebep olmaktadır. Bu yüzden mümkün olduğunca fazlalık yağları eriteceğiz.

REKLAM
X

Mide Çevresindeki Yağları Eriten Kür Tarifi

REKLAM

Malzemeler:

  • 2 tutam maydanoz
  • 1 adet zencefil taze
  • 500 mL su
  • 2 adet limon
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 1 çay kaşığı toz zerdeçal
  • 5-6 adet karanfil
REKLAM

Öncelikle suyu ocağa koyup zencefili zerdeçalı ve karabiberi ilk olarak atacağız. 20 dakika kadar kaynattıktan sonra ılımasını bekleyin. Sonrasında maydanoz ve limonu ekleyip 1 gün boyunca buzdolabında bekletin. Kürümüz hazır durumdadır. Sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce 1 bardak içmenizi tavsiye ediyoruz. Tabi ki bu kürü uygulamak yeterli mi hayır şimdi bu tavsiyelere dikkat edelim.

Bu kürü 1 ay boyunca uygulayacağız. Kür ile birlikte kürü içtikten sonra 50 mekik ile başlayıp her gün 10 adet artıracağız. 1 ay boyunca artırarak devam ettireceğiz. Kürün metabolizmayı hızlandırıcı etkisi ve yapacağımız mekik hareketi ile karın bölgesinde toplanan yağlar harekete geçip ısı ile birlikte eritilmeye başlayacaktır. Bu yüzden kür ile birlikte spor şart. Aynı zamanda bunlara ek olarak da yürüyüş yapabilirsiniz. Bu da yağ yakımını ciddi anlamda hızlandıracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here