Saracoglu Kolesterol İçin Damar Açıcı Kür Tarifi

0
2321

Damar sorunları özellikle beslenme eksiklikleri sebebiyle karşımıza çıkan sorun arasındadır. Damarlar iç kısımdan yağları yavaş yavaş biriktirmeye başlar. Belli süre sonra sizi rahatsız etmeye başlar. Doktora gittiğinizde anjiyo gibi tedavilere gerek duyulabilir. İşte bu sorunları yaşamamak için önlem almak gerekiyor. Saracoglu kürü ile sarımsak, limon ve maydanoz karışımını sizlere sunacağız. Bu kür ile damar iç ve dış yağlanmayı önleyecek, kalp ve damar sorunlarını çözmeye faydası olacaktır.

Ek olarak ilerleyen yaşlarda ufak bir yol yürüme ile erkenden yoruluyorsanız da bu kür etkili olacaktır. Maydanoz limon ve sarımsak karışımı doğal bir ilaç etkisi vardır. Müthiş bir karışımdır. Antioksidan etkisi, c vitamini gibi etkisi ile bu faydaları sağlamaktadır.

Kürün Yapılışı:

Kürü sabah aç karnında yapmak zorundayız. Bu yüzden bu önemlidir dikkat edin.

Sararmış maydanoz kullanmayın. Bitkinin tamamen yeşil ve taze olmasına dikkat edin. Bütün malzemeleri blendıra atarak parçalayın. Yeşil bir karışım olana kadar karıştırmaya devam edin.

Gece içerken de bu içeceği kullanabilirsiniz. Bu şekilde de faydası olacaktır.

Kullanma süreci

Karaciğer yağlanması, damar sertliği, kolesterol, şeker hastalığı, kalp damar rahatsızlıkları muhteşem şekilde önlenmiş olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO