Saracoglu Kolesterol İçin Damar Açıcı Kür Tarifi

0
2007

Damar sorunları özellikle beslenme eksiklikleri sebebiyle karşımıza çıkan sorun arasındadır. Damarlar iç kısımdan yağları yavaş yavaş biriktirmeye başlar. Belli süre sonra sizi rahatsız etmeye başlar. Doktora gittiğinizde anjiyo gibi tedavilere gerek duyulabilir. İşte bu sorunları yaşamamak için önlem almak gerekiyor. Saracoglu kürü ile sarımsak, limon ve maydanoz karışımını sizlere sunacağız. Bu kür ile damar iç ve dış yağlanmayı önleyecek, kalp ve damar sorunlarını çözmeye faydası olacaktır.

REKLAM

Ek olarak ilerleyen yaşlarda ufak bir yol yürüme ile erkenden yoruluyorsanız da bu kür etkili olacaktır. Maydanoz limon ve sarımsak karışımı doğal bir ilaç etkisi vardır. Müthiş bir karışımdır. Antioksidan etkisi, c vitamini gibi etkisi ile bu faydaları sağlamaktadır.

REKLAM
X

Kürün Yapılışı:

Kürü sabah aç karnında yapmak zorundayız. Bu yüzden bu önemlidir dikkat edin.

Malzemeler:

  • 15- 16 adet maydanoz
  • 1 adet limon
  • 1 diş sarımsak
  • 1 bardak su

Sararmış maydanoz kullanmayın. Bitkinin tamamen yeşil ve taze olmasına dikkat edin. Bütün malzemeleri blendıra atarak parçalayın. Yeşil bir karışım olana kadar karıştırmaya devam edin.

Gece içerken de bu içeceği kullanabilirsiniz. Bu şekilde de faydası olacaktır.

Kullanma süreci

3 gün sarımsaklı 4-5-6. gün sarımsak kullanmadan yapacağız. 2 gün ara verip tekrar 3 gün sarımsaklı 3 gün sarımsaksız 2 gün ara vererek 1 ay boyunca bu şekilde devam edeceğiz.

Karaciğer yağlanması, damar sertliği, kolesterol, şeker hastalığı, kalp damar rahatsızlıkları muhteşem şekilde önlenmiş olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz