Saracoglu Katarakt İçin Kür Tarifi

0
12273

Katarakta Karşı Kür

Merhaba sevgili okurlarım. Özellikle orta yaşlardan sonra görülebilen katarak gözünüzü kaybetmenize dahi neden olabilmektedir. Başlangıçta ilk belirtisi gözün bulanık görmesi, gözün sıklıkla sulanması ve renkleri soluk görme olarak gözlemlenir. Katarakt, yeni doğan bebeklerde , şeker hastalarında ve göze darbe alınması gibi nedenlerden dolayı olabilmektedir. Orta yaşlardan sonra süt katarakt oluşumunu tetiklemektedir. Çünkü içerisinde bulunan laktoz vardır ve laktoz glikoz ve galaktoz içerir. Glaktikol oluşumu olur ve buda gözde katarakta neden olur.

Katarakt oluşumu 40 ‘lı yaşlardan sonra görülebilen bir göz hastalığı olsa da yeni doğan bebeklerde de oluşabilmektedir. Bebeklerde oluşup oluşmadığını anlamak için bir fener ışığını takip edip etmediğine bakarak kontrol edebilirsiniz. Eğer tam emin olamıyorsanız doktora göstermekte fayda olacaktır. Katarakt sorununu gidermenin yollarından biri göz ameliyatı olmaktır. Kesin çözüm olabildiği gibi belli bir süre sonra tekrarlanabilmektedir. Doğal ve etkili yollardan olan Saracoglu’ndan da katarakt için kür tarifi hazırlamıştır. Kürün detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Katarakt İçin Kür

Hazırlanışı:

Doğal olmak  şartıyla yarım çay bardağı domates suyunu günde bir kez aç karnına içebilirsiniz. 4 gün boyunca domates suyunu içtikten sonra ardından taze kök zencefil çayı için.  Bu şekilde 1 ay boyunca uygulayın ve oluşmakta olan katarakta ve yeni oluşmaya başlayana kataraktın ilerlemesini engelleyecektir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO