Saracoglu Kansere Karşı Zerdeçal Karabiber Zeytinyağı Kürü

0
42136


Kanser sorunu tüm dünya üzerinde en sık ölümlere sebep olan olumsuz etki olarak gösterilmektedir. En başta beslenme ve çevre şartları kanser yapıcı etkisi olmaktadır. Aynı zaman gün geçtikçe kirlenen çevre ve bozulan gıdalar kansere daha da etkisi olmaktadır.

Neyse ki bazı doğal gıdalar ile kansere karşı savaşımızda bir adım daha öne geçeceğiz. Saracoglu hocamızın önerdiği bu kür, özellikle bazı Asya ülkelerinde uzun süredir hali hazırda kullanılmaktaydı. 3 faydalı gıdanın toplandığı bu kürün en önemli özelliği antioksidan etkisidir. Bu 3 gıdanın tek bir karışımda toplanması ile bu faydalı etkisi kat kat artmaktadır. Şimdi kürün faydalarına kısaca göz atalım:

Zerdeçal Karabiber Zeytinyağı Kürü Faydaları

1: Kanseri önler

Kanser ve tümör hücrelerinin oluşumunu önleyen değerli besin maddeleri bu karışımda bulunur. Bu sayede olası kanser ve tümör hücrelerinin oluşumunu engeller. Var olan hücrelerin de büyümesini engeller. Kansere karşı tüketebileceğiniz en faydalı karışım arasında yer almaktadır. Kanser riskini azaltmak için bu kürü şiddetle uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Karışımda yer alan besin maddeleri özellikle zerdeçal, karabiber metabolizmayı hızlandıran etkisi vardır. Bu sayede yağ yakımı hızlanır ve zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.

3: Kış Hastalıklarına Karşı Korur

Özellike soğuk kış günlerinde bu doğal kürü tüketerek grip, nezle gibi sorunlara karşı daha dirençli hale geleceksiniz.

Kış hastalıkları ile birlikte genel bütün sistemi ilgilendiren bağışıklık sisteminin güçlenmesi için bu doğal kürün etkisi çoktur. Hastalıklara karşı daha dirençli olmak için de kürü öneriyoruz.

Kür Tarifi:

  • Yarım çay kaşığı zerdeçal
  • 1 çay kaşığı zeytinyağı
  • Yarım çay kaşığı karabiber

Tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Günde 3 kere bu kürden 1 çay kaşığı tüketmenizi öneriyoruz. Karışımın oranını artırarak cam kaplarda 1 hafta kadar muhafaza edebilirsiniz. Özellikle sabah evden çıkmadan ve gece uyumadan önce tüketmeniz çok etkili olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.