Saracoglu Kanser Hücrelerine Karşı Pancar Suyu Kürü

0
22762

Merhaba sevgili okurlarımız. Çağımızda başta yediklerimizden daha sonra diğer sebeplerden kaynaklı kanser riski artmıştır. Vücutta bulunan her organın birer görevi vardır. Ölen hücrelerin yerine sağlıklı hücreler bölünerek çoğalıp ölü hücrelerle yer değiştirir ve ölen hücreler vücuttan atılır. Sağlıklı bölünmeyi sağlayan DNA’dır. DNA ‘ da bir kopukluk olup kontrolsüz bölünme olduğu zaman kanser hücreleri oluşmaya başlar. Çünkü sağlıklı bölünme ve çoğalmayı sağlayan DNA’dır.

Kanser oluşumu nedeni tam olarak bilinmese de , genel olarak bakıldığı zaman ailesel ve çevresel faktörlerden dolayı kaynaklanmaktadır. Çevresel faktörler olarak yemek alışkanlıkları, virüsler , radyasyon ve güneş ışığına fazla maruz kalmak, sigara-alkol kullanımı, kimyasallarla alınan , hava kirliliği ve diğer sebeplerdir.

Çeşitli sebeplerden kaynaklı olduğu gibi birçok farklı türde kanser mevcuttur. Kanser tedavi ve ilaçları ise uzun bir zaman ve oldukça masraflı bir süreçtir. Ancak yurt dışında akciğer kanseri hastası bir yöntem bulmuş ve kendisi kanseri geliştirdiği bu kanser sayesinde yenmiştir. İşte o ilacın tarifi:

Saracoglu Fark Edilemeyen Kanser Hücrelerine Karşı Mucizevi Kür:

Malzemeler:

  • 1 adet pancar kökü
  • 1 adet havuç
  • 1 adet elma

Malzemeleri temiz yıkadıktan sonra kabuklarını soyup ufak ufak doğrayıp blenderin içine atıp çektirin. Havuç elma ve pancar kökünün ayrıyeten suyunu çıkartabilirseniz suyunu günde 1 bardak en fazla 2 bardak tüketin.

Kürün Faydaları:

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Gelişmekte olan kanser hücrelerini engeller ve gelişmiş olan hücrelerini küçültmeye yardımcı olur.

Kas ve bağırsaklardaki ağrılarını azaltır.

Yüksek tansiyon, kalp rahatsızlıkları ve akciğerleri güçlendirir.

Devam eden bir tedaviniz varsa, uygulamaya devam edin. Bu kürü uygulamadan doktorunuza başvurunuz.

Sağlıklı günler dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO