Saracoglu İstenmeyen Tüylere Karşı Kür Tarifi

1
28608

Merhaba sevgili okurlarım. İstenmeyen tüyler özellikle kadınların problemidir. Erkekler kadınlar kadar muzdarip olmasa da onlar içinde istenmeyen tüyler büyük bir sorundur. Saracoglu hocamızdan istenmeyen tüyler için doğal kür tarifini sizler için ekledik.

Kadınlar istenmeyen tüyler için epilasyon ve ağda gibi zahmetli ve acılı yöntemlere başvurabilmektedir. Bunlar içinde %100 bir sonuç elde etmek zor olmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar büyük sorun teşkil eden istenmeyen tüyler için çeşitli karışım kürleri denenmiştir. Tıp alanında da birçok alet icat edilmiştir. Saracoğlu’ndan istenmeyen tüylere karşı kürün detaylarına bakalım.

Saracoğlu’ndan İstenmeyen Tüylere Karşı Kür:

Hazırlanışı:

Kuru olduğundan emin olduğunuz ceviz kabuklarını uygun bir yerde kül haline gelene kadar yakın. Külleri ayırmış olduğunuz suyun içerisine atın ve yaklaşık 12 saat kadar bu şekilde bekletin. 12 saatten sonra gazlı bezi suyun içerisine koyarak bezin suyu emmesini sağlayın. Bezin suyu emdiğine emin olduktan istemediğiniz bölgedeki tüyün üzerine koyun ve yaklaşık yarım saat kadar bekleyin. Daha sonra ılık suyla yıkayın.

İşlemi haftada 5-6 kez düzenli bir şekilde kullanın ve birkaç haftanın sonunda olumlu sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

Sağlıklı günler dilerim..

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO