Saracoglu Göğüs Sarkması İçin Göğüsleri Sıkılaştıran Kür

0
22097

Göğüs Sıkılaştırıcı Kür:

REKLAM

Merhaba sevgili okurlarım. Göğüs sarkması kadınların yaşadığı en büyük sorunlardan bir tanesi. Özellikle emzirme döneminde her kadında gözle görülür bir şekilde sarkma görülür. Hamilelik döneminde ve hamilelikten sonraki emzirme döneminde vücut çok fazla değişikliğe uğradığından depresyona girme olasılığı da artmaktadır. Göğüs sarkması çeşitli sebeplerden kaynaklı olabilir.

REKLAM
X

Göğüs sarkması, aşırı kilo vermekten, yaşlanmaktan, emzirmekten ve kalıtsal nedenlerden kaynaklı olabilir. Çeşitli sebeplerin neden olduğu göğüs sarkmalarını önlemek için göğüs sıkılaştırıcı yollar vardır. Ameliyatlar pahalı olduğundan dolayı doğal yollardan çözümleri aranmaktadır. Bu yollardan biri de Saracoglu’ndan göğüs sıkılaştırıcı yöntemidir. Kürün detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Göğüs Sıkılaştırıcı Kür:

Malzemeler:

  • 2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı
  • 1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı

Hazırlanışı:

Bir kap içerisinde hazırlamış olduğunuz malzemeleri karıştırın. 2 hafta boyunca günde iki kez göğsünüze sürün. 2 haftadan sonra günde 1 kez uygulayın . Düzenli bir şekilde kullanılması sonucunda olumlu faydalarını fark edeceksiniz.

Bu küre ek olarak günlük olarak mekik çekerek bu etkiyi daha da artırabilirsiniz. Göğüs kaslarının etkin bir şekilde çalışması sarkmaları önlemeye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yürüyüş ve koşu yapmaya da dikkat edin. Kan akışının hızlı olması da genel olarak deri yapısının sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

Sağlıklı günler dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz