Saracoglu Göğüs Kistine Karşı Doğal Kür Tarifi

0
12916

Özellikle bayanlarda daha sık rastlanan göğüs kisti 30 lu yaşlardan sonra daha sık oluşma ihtimali bulunmaktadır. Beslenme koşulları alkol, sigara, psikolojik etkiler, hormon bozukluğu gibi sebeplerden dolayı göğüs kisti meydana gelebilmektedir. Kisti tespit etmek için ilk başlangıç olarak ufak şekilde meydana gelir ve elle kontrol edilmektedir. Derhal doktora danışmanızı öneriyoruz. Bununla birlikte bu kistleri oluşumunu engellemek için saracoglu hocamızdan bazı doğal kürlere yer vereceğiz.

1: Buğday Kürü Tarifi

Yeşil buğday otlarını kullanacağımız bu kürde öncelikle buğday otlarını güzel bir şekilde suyunu çıkarıyoruz. Belli miktar biriktirdikten sonra her sabah kahvaltıdan sonra yarım çay bardağı içmeniz yeterli olacaktır. Ek olarak sıcak yaz aylarında buz atarak soğuk içecek olarak da tüketebilirsiniz. Göğüs kisti dahil bir çok kist türüne karşı olumlu etkileri bulunmaktadır.

2:Kiste karşı Çay Tarifi

Bu tarifimizde antioksidan etkisi yüksek bir çok otun karışımı olan çay tarifini ekledik.

Hepsinden 1 tutam olmak üzere;

  • Nane
  • Ökse otu
  • Şamdan otu
  • Barsama otu

Bu kürde aktarlardan kolayca bulabileceğiniz kulak otunu kullanacağız. Aynı zamanda karışım için yarım kilo organik kestane balına ihtiyacımız olacaktır.

300 gram kulakotunu iyi bir şekilde ezdikten sonra yarım kilo organik kestane balı ile karıştırın. Günlük olarak yemekten sonra 1 kaşık yemeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.