Saracoglu Genital Mantar ve Siğiller İçin Kür

0
22571

Genital bölge bir çok kadında farklı sorunların ortaya çıkabildiği bir bölgedir. Çünkü hava alama, terleme veya bulaşma gibi sebeplerden dolayı mantar ve siğil gibi bazı sorunlar meydana gelebilir. Genital mantar sebepleri, çözüm önerileri ve doğal kür tarifini sizler için kaleme alacağız.

REKLAM

Bu siğiller virüslerin etkisi ile oluşmaktadır. Genel olarak cinsel ilişki sonrasında bulaşabilmektedir. Genital mantar ise ilişki ile birlikte diğer sebeplerden dolayı da meydana gelebilir. Bunun için temizliğe dikkat etmek önemlidir.

REKLAM
X

Genital siğiller iç veya dış bölgede meydana gelebilir. İç bölgede çıkarsa ilişki esnasında acı veya ufak kanamalar olarak gözükmektedir.

Genital Siğil ve Mantar Sebepleri Nelerdir?

Genital siğil ilişki esnasında oluşabilir. Bu yüzden dikkatli şekilde korunmalıdır. Hem kendiniz hem de karşı tarafın hijyen açısından temiz olması önemlidir. Ayrıca olası bir bulaşıcı hastalığı veya geçmiş bir hastalığı hala taşıyor olabilir. Bununla birlikte evlilik dışı birden fazla kişi ile ilişki de bu sorunlara sebep olmaktadır.

Korunmak için en önemli madde hijyendir. Bu yüzden ilişkiden önce ve sonra mutlaka duş almanızı tavsiye ediyoruz. Yaz aylarında sık sık duş alın, terli bir şekilde dolaşmayın.

Saracoglu Genital Siğil ve Mantar İçin Kür Tarifi

Malzemeler:

  • 1 kaşık elma sirkesi
  • 2 adet sarımsak

Sarımsakları güzel şekilde ezik ve 1 kaşık sirke ile karıştırın. Bu karışımı siğil olan bölgeye sürün 10 dakika bekledikten sonra duş alabilirsiniz. Her gün bu kürü uygulayarak kısa sürede sorunlardan kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz