Saracoglu Gece Uyurken Yağ Yakan Kür Tarifi

1
84155

Gün boyu metabolizma hızı sürekli bir hareket içindedir. Bu esnada enerji harcanır ve yağ yakımı artar. Ancak uyku vaktinde metabolizma hızı en aza inmektedir. Ömrümüzün neredeyse 3 te birini uyumakla geçirmekteyiz ve uyku vakti günün ortalama 8 saatini almaktadır. İşte bu zaman aralığında metabolizma hızımız aşırı yavaşlamaktadır. Yazımızda uyku esnasında yağ yakımını hızlandırmak için tavsiyeler ve kür tarifine yer vereceğiz.

REKLAM

Öncelikle gece uyurken yağlarınızın yakılmasını istiyorsanız belli başlı şartları vardır. Bu şartları yerine getirdikten sonra gece boyu sabaha kadar yağ yakabilirsiniz. Şimdi bu maddelere göz atalım:

REKLAM
X

1: Uyumadan 5-6 saat öncesinde mideye şekersiz çay ve su harici hiçbir şey girmeyecek.

2: Sebze, kuru yemiş dahil sağlıklı gıdalar da olsa tüketilmeyecek.

3: Mide boş olduğu taktirde beyin yağ yakımı için hormonları harekete geçirecektir.

İşte uyurken yağ yakmanın en önemli sırrı midenin boş olmasıdır. Organların çalışması için de vücudun enerjiye ihtiyacı var ancak mide boş olduğu için beyin bu ihtiyacı fazlalık yağları yakmakla karşılar. İşte bu da bizim istediğimiz şey aslında…

Şimdi mideyi boş bıraktık bundan sonra vereceğimiz bu kür ile yağ yakımını kat kat daha hızlandıracağız. Vereceğimiz bu kür kalp atışı ve kan akışını hızlandırır. Bu da daha çok enerji ihtiyacı demektir. Yine mide boş olduğu için bu yüksek enerji ihtiyacını yağ yakarak karşılar. Şimdi bu küre göz atalım:

Saracoglu Gece Uyurken Yağ Yakan Kür Tarifi

  • Yarım litre su
  • Yarım limon
  • Kibrit büyüklüğünde taze zencefil
  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 yemek kaşığı sirke

Öncelikle yarım litre suyun içine taze zencefili parçalayarak atın. Sonrasında çubuk tarçını ekleyin. Kaynamaya başlayınca kısık ateşte 15 – 20 dakika kadar bekletin. Sonra ılık hale gelince sirke ve limonu ekleyin.

Gece uyumadan önce bu kürü için ve bir kaç adet şınaf çekin. Sonrasında ise yatağa girin ve uyuyun. Gece boyu sabaha kadar yağ yakacaksınız. Bu kürü 1 ay kadar uyguladığınız taktirde ciddi oranda yağ yakacak ve kilo verebileceksiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz