Saracoglu Et Beni ve Siğiller İçin Kür Tarifi

0
17847

Et beni ve siğiller genel olarak zararı olmasa da görünüş açısından hoş olmayabilir. Et benleri aslında iyi huylu bir tümör hücresidir. Sağlık açısından bir zararı olmasa da istenmeyen bir durumdur. Ayrıca cilt üzerinde fazlaca yer alıyorsa bir önlem alınması gerekir.

Et benleri için bazı cerrahi müdahaleler yer alsa da yazımızda doğal yollarla yok etmek için bitkisel kürlere yer vereceğiz. Et beni çıkan ve çıkmak üzere iken bu kürler ile olumlu sonuç alabileceksiniz. Şimdi Saracoglu hocamızdan et beni ve siğiller için kür tarifine geçelim:

1: E Vitamini

E vitamini kapsülleri ve krem şeklinde kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Et beninin bulunduğu bölgeye uygulamanız gerekir.

İncir sütü pH olarak dengeleyici bir özelliğe sahiptir. Bu sayede ciltte asit düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur. Esansiyel yapısı ile de et benlerinin yok edilmesine yardımcı olur. Doğal olarak incir sapını ezerek bu sütü kolayca elde edebilir, günde 3-5 kere uygulayabilirsiniz.

3: Zencefil

Taze zencefilin suyunu sıkarak sorunlu bölgeye uygulayabilirsiniz.

Esansiyel açısından çok ciddi özellikleri bulunan çay ağacı yağı, yapı olarak cilt lekelerini yok etmede çok etkilidir. Temin edeceğiniz çay ağacı yağını pamuk yardımı ile günde 3-4 kere benin olduğu kısma sürün. 1-2 hafta gibi sürede lekelerin azaldığını göreceksiniz.

5: Kekik Yağı

Keskin kokusu ve aroması ile kekik yağı bu lekeler için çok etkilidir. Ancak göz çevresine sürmemeye dikkat edin. 2-3 damla kekik yapına 10 damla zeytinyağı damlatarak pamuk yardımı ile uygulayın.

6: Sirke

Yine pamuk yardımıyla sirkeyi sorunlu bölgeye uygulayın. 1 ay kadar uyguladıktan sonra olumlu sonuç aldığınızı göreceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock