Saracoglu Erken Menopoza Karşı Kür Tarifi

1
83864

Merhaba sevgili okurlarım. Genç kızlığa ilk adım atarken başlayan adet süreci belli bir yaştan sonra kadınların menopoza girmesiyle son bulmaktadır. Kadınların adet görmesi vücutları ve sağlıkları için önemli bir durumdur. Ancak belli bir süre sonra vücut yaşlanınca veya çeşitli sebeplerden kaynaklı adet süreci doğal yollarla son bulmaktadır. İleri yaşlarda olabildiği gibi çok erken yaşlarda da menopoza giren kadınlarda bulunmaktadır. Erken menopoza girmek istemeyen veya menopoza girmek istemeyenler için birkaç doğal yollarla menopoz süreci geciktirilebilmektedir. Saracoglu hocamızdan kürlerin detaylarına bakalım.

Saracoglu’ndan Menopoza Karşı Kürler:

1- Civanperçemi Kürü:

Malzemeler:

  • 15 gr civanperçemi
  • 1,5 su bardağı klorsuz su

Bir kap içerisinde suyu kaynatın ve hazırlamış olduğunuz civan perçemini kaynayan suyun içerisine atın . 5 dakika kaynatın ve süzün. Süzdüğünüz suyu her öğünden yarım saat veya 1 saat öncesinden tüketin. Her öğün için taze olarak hazırlamalısınız ve 3 hafta düzenli bir şekilde uygulayın. 3 haftadan sonra 1 hafta ara verin ve yine 3 hafta başlayın . Kürü 3 ay boyunca önerildiği gibi uygulayın olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

2- Adaçayı Kürü:

Malzemeler:

Bir kab içerisinde suyu kaynatın ve içerisine adaçayını atın. bu şekilde 10 dk. kaynatın. Kaynadıktan sonra süzün ve ılıyınca tüketebilirsiniz. İlk hafta her yemekten önce aç karnına taze olarak tüketin. 2.hafta 2 gün 3.hafta 3 gün uygulayın ve 4.hafta ara verin. Düzenli olarak belirtildiği gibi 3 ay boyunca uygulayın. Tatlandırıcılarla ve 3 bardaktan fazla tüketmeyin. Hamilelik döneminde kullanılması uygun değildir.

3- Çobançantası kürü:

Malzemeler:

  • 1 lt su
  • 25 gr çobançantası

Hazırlanışı:

Bir kap içerisinde 1 lt suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine çobançantasını ekleyin ve 3-4 dk kaynatın ve süzün. Her gün düzenli bir şekilde tüketin ve 1 hafta ara verin . 3 hafta düzenli olarak uygulayın.

Sağlıklı günler dilerim..

 

 

1 Yorum

  1. Sayın saraçoğlu sizin adınızı kullanarak prostat ilacı diye uyduruk ilaç pazarlayan sahtekarlara niçin meydan veriyorsunuz,bu sahtekarlar için kanuni yollara başvurdunuzmu.Telavizyon ve telefonlarda hergün onlarca kanal bu reklamı yapıp vatandaşları kandırıyor.lütfen meydan vermeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock