Saracoglu Diz Ağrıları İçin Defne Yaprağı Kürü

0
27347

Özellikle ilerleyen yaşlarda dizlerde ağrılar daha sık rastlanılmaktadır. Diz kısmı eklem bölgesinde ilerleyen yaşlarda meydana gelen aşınmalardan dolayı bu ağrılar meydana gelmektedir. Bu ağrıları yok etmek için saracoglu hocamızdan defne yaprağı kürüne yer vereceğiz.

REKLAM

Defne yaprağı yüksek oranda kalsiyum minerali içermektedir. Aynı zamanda doğal bir ağrı kesici etkisi vardır. Bu sebepten dolayı diz ağrıları için kullanmaktayız. Genel olarak ameliyat istenen diz ağrılarında ameliyat sonrası sorunların daha çok arttığı gözlenmiştir. Bu yüzden bu kür ile ağrılarınızı en aza indirebilirsiniz.

REKLAM
X

Saracoglu Diz Ağrıları İçin Defne Yaprağı Kürü Tarifi

  • 20- 25 adet defne yaprağı
  • Kolonya
  • 1 litre su

Defne yapraklarını 1 litre suyun içine koyun ve cam kavanoza yerleştirin. Bu şekilde suyun içinde 15 gün kadar beklemesi gerekmektedir. Defne yaprağının doğal etkisi su ile karışmasını istemekteyiz. 15 günün sonrasın 100 mililitre kolonyayı da karışımın içine döküp karıştırın.

Her akşam bu suyu dizlerinize sürüp bekleyin. Kolonya ile daha hızlı buharlaşma olup işlemi hızlandırma amaçlanmıştır.

Bu kür ile diz ağrılarınızı en aza indirecek ameliyatı en son çözüm yolu olarak değerlendirmelisiniz. BU konuda hekiminizin tavsiyesine dikkat edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz