Saracoglu Cildi Temizleyen Güzelleştiren Kahve- Süt Kürü Maskesi

3
32371

Hepimizin Günlük kişisel bakım ürünlerimiz vardır bu ürünler cildi gençleştirmeye ,sarkıntıları yok etmeye ve en önemli olanı ise kırışıklıkları gidermek için kullandığımız kişisel bakım ürünleri bir o kadar da pahalı. Bu kişisel bakım ürünleri daha ucuz ve daha sağlıklı olabilir kahve ve süt maskesi hem hazırlanışı kolay ,maliyeti ucuz hemde etkisi çok büyük. Kişisel bakımınıza ekleyeceğiniz kahve ve süt maske sizi bir hafta içerisinde 5 yaş daha genç ve daha enerjik gösterecektir. Evde rahatlıkça hazırlayabileceğiniz bu maske için sadece iki malzeme yeterli kahve ve süt. Yalnızca bir hafta düzenli kullanım sonucunda ciltte oluşan kırışıklıkları ,yaşlanma belirtilerini ortadan yok olmasını sağlıyor ve sizi olduğunuz yaştan daha genç bir yaşta gösteriyor .

Kahve Ve Süt Maskesinin Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı kahve
  • 1.5 yemek kaşığı süt


Kahve Ve Süt Maskesinin Hazırlanışı:

  • 1.5 yemek kaşığı süt ile 1 yemek kaşığı kahveyi bir bardak birleştirin.
  • Birleştirdiğiniz bu malzemeleri karıştırın.
  • Kalın bir macun haline gelene kadar karıştırmaya devem edin.
  • Macun haline gelen bu maskeyi 5 dakika bekletin.
  • 5 dakika beklettikten sonra elde edilen macunu yüzünüze hafif bir şekilde masaj yaparak yüzünüze uygulayın ve kurumasını bekleyin.
  • 15-20 dakika geçtikten sonra yüzünüzdeki ve boynunuzdaki maskeyi çıkarmak için soğuksu ile yıkayabilirsiniz.

Maskenin kalın bir kıvama sahip olması lazım. Yüzünüze ve boynunuza eşit miktarda olarak dağıtın ve 15-20 dakika bekleyin.Maskeyi Soğuk su ile durularken hafifçe masaj edin . Böylece ölü cilt ortadan yok olur yerine sımsıkı ve parlak bir cilt gelir.

Hazırlanması da kullanılması kadara basit olan bu kahve ve süt maskemiz cildiniz için çok iyi ve diğer kişisel bakım ürünlerinden daha sağlıklı bir yöntemdir. Bu maskeyi düzenli bir şekilde kullanırsanız 5 yaş daha genç görünüp öyle hissetmenizi sağlar.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.