Saracoglu Böbrek Taşını Düşürmek İçin Kür Tarifi

0
1686

Böbrek Taşından 1 Haftada Kurtulun
Merhaba sevgili okurlarım. Hiç şüphesiz kusursuz bir şekilde yaratıldık. Vücudumuzda bulanan her organımızın muhakkak bir görevi bulunuyor. Her bir organın farklı bir görevi var ve bu görevleri yerlerine getirmedikleri zaman hayati açıdan risk grubuna giriyoruz. Bunlardan biri ve bizim için hayati önem taşıyan organımız böbreklerimizdir.

Böbreklerimiz günlük ve sürekli kirli kan ve temiz kan olmak üzere kanımızı günlüksüzgeçten geçiriyor ve sonra temiz kanı vücuda gönderiyor. Vücutta gereğinden fazla kirli kan birikintisi varsa ve böbrek bunları temizlemeye yeterli gelmediği zaman böbrek taşları oluşmaktadır. Böbrek taşları hayati açıdan risk taşımasa da ciddi anlamda ağrılara sebep olur. Böbrek taşını düşürmek çok kolay değil ameliyat ile alınması olduğu gibi ilaçlar ile doğal yollardan düşürülmesi de sağlanmaktadır. Ancak ilaç kullanmak istemiyorsanız doğal yollardan düşürülmesi mümkündür. Saracoglu’ndan böbrek taşını düşürmeye yardımcı doğal kür tarifi..

Malzemeler:
– 100 ml zeytinyağı
– 100 ml sıkılmış zeytinyağı
– 100 ml alkolsüz malt içecek

Uygulanışı:

İleri seviyedeki böbrek taşı oluşumunda taşların dışarı atılması biraz daha zorlu süreç olacaktır. Ancak daha da büyümesini engelleyerek bu taşları en kısa sürede dışarı atmalısınız. Mutlaka doktora danışıp uygulayın. Bu kürde taşların boyutu da çok önemlidir.
Sağlıklı günler dilerim..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.