Saracoglu Bel İnceltme İçin Kür Tarifi

0
27929

Kadınlarda yağlanma genel olarak bel ve kalça bölgesinde birikmektedir. Aynı zamanda vücutta en zor yağ yakımı olan bölgelerde burasıdır. Bu konuda beslenmeye dikkat edip hayatınıza sporu ekleyerek bu yağlanmayı önleyebilir, belinizi inceltebilirsiniz. Saracoglu hocamızdan bel inceltme için kür tarifini detayları ile sizlere aktaracağız.

REKLAM

Malzemeler:

REKLAM
X
  • 2 adet domates
  • 3-4 adet maydanoz
  • yarım limon

Öncelikle buradaki en önemli nokta domatesin doğal olmasıdır. Bunu anlamak için domatesi kestiğiniz de içindeki beyaz kısmı minimum seviyede olması gerekir. Eğer beyazlık kısmı fazla ise o domates doğal değildir.

Bütün malzemeleri blendıra atıp sıvı hale getirene kadar karıştırın. Maydanoz ve domatesin suyunu çıkardıktan sonra bardağa koyun ve üzerine yarım limonu sıkın. Özellikle sabah kahvaltısından sonra veya akşam yatarken 1 bardak içmenizi tavsiye ediyoruz. Domateste yer alan likopin yağların erimesine yardımcı olur. Belinizin incelmesinde de etkilidir. Bu kürü özellikle doğal domatesin olduğu zamanlarda yani yaz aylarında tüketmek daha doğru olacaktır. Her gün 1 bardak olmak üzere 1 ay tükettikten sonra 10 gün ara verin ve tekrar bu küre devam edin.

İstediğiniz kadar devam edebilirsiniz, sınırı yoktur. Bunlara ek olarak mekik çekmekte belinizin incelmesinde etkili rol oynayacaktır. Her gün mekik sayısını biraz daha arttırarak devam edin. Yürüyüşlere de özen gösterin. Günlük en az yarım saat yürüyün veya koşu yapın. Bu kürü de uyguladıktan sonra belinizin inceldiğine şahit olacaksınız.

Bu esnada şeker, ekmek, unlu mamüllerinden kesinlikle uzak duracaksınız. Yemeklerinizi kendiniz yapın. Hazır ürünlere yönelmeyin. Saracoglu hocamızın bu tavsiyelerine uyarak etkili şekilde belinizi inceltebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz