Saracoglu Bal ve Karbonat Kürünün Faydaları Nelerdir?

0
9561

Bal ve karbonat gıdalar arasında yeri ayrıdır. Bir çok farklı kullanım alanı olan karbonat bazik yapısı ile vücut sağlığı açısında olumlu etkileri vardır. Bal ise anti mikrobiyal etkisi ile en faydalı gıdalar arasında yer almaktadır.

Bu iki malzeme antioksidan yapısı ve antimikrobiyal etkisi ile kanser hücrelerine karşı ciddi olumlu etkileri vardır. Hücrelerde meydana gelen deformasyondan dolayı oluşan sorunları engellemeye yardımcı olur. Serbest radikaller kanser ve tümör hücrelerinin oluşumuna sebep olur. Bu karışım işte tam bu noktada çok etkili olacaktır. Saracoglu hocamızdan bal ve karbonar karışımının faydalarına göz atalım:

Karışım İçin Malzemeler:

1 çay kaşığı bal

2 çay kaşığı karbonat

Karışım oldukça basit bir şekilde hazırlanıyor. İki malzemeyi güzel bir şekilde karıştırıp her gün 1 çay kaşığı tüketebilirsiniz. Bu kürü 30 gün boyunca uygulamanızı öneriyoruz.

Kürü uygulama esnasında beslenmenize dikkat edin. Bol bol sebze tüketin. Ayrıca bolca su için. Sigara ve alkol tüketmeyin. 1 ay sonunda vücudunuzdaki değişimlere şahit olacaksınız.

  • Yaşlı hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur.
  • Olası kanser ve tümör hücrelerinin oluşumunu engeller.
  • Hücre hasarlarının önlenmesine yardımcı olur.
  • Hücreleri tazelemeye yardımcıdır.

Son olarak düzenli olarak ilaç tüketen kişilerin kürü uygulamadan önce mutlaka doktora danışmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca kullandığınız balın mutlaka doğal kestane balı olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here