Saracoglu Bal Karbononat Kanser Kürünün Faydaları

0
17893

Hem maliyetsiz,hem ulaşması kolay ve herkesin mutfağında bulunan mucize karışım ‘Bal ve Karbonat Karışımı’. Bu karışım nasıl hazırlanır,nasıl yarar sağlar bunlardan bahsedeceğiz.

Şeker seven kanser hücrelerini hedef alan bir karışımdır. Kanser hücreleri normal olandan 15 kat daha fazla glikoz tüketmek için çaba sarf eder. Isıtarak hazırlanan bu karışımı, şeker açısından yoğun ve sağlık açısından iyi olan bal ile karıştırdığımızda, hücrelere gizlice karbonat girmiş olur.

Alkali kabartma tozu kanserli hücrelerin ölmesini sağlayarak hücrelerin normale dönmesine yardımcı olur ya da kanser olan hücreyi öldüren hızlı bir pH değişimine sebep olarak alkali bir etki sağlar.Bu alkali etki, kanser hücrelerine karşı koyamayacakları kadar oksijen sağlar ve kanser hücresinin büyümesine sebep olan şekerin hücreye girmesine engel olarak etkisiz hale getirir.

Karışımın tarifini verecek olursak;

-Bal

4 yemek kaşığı bal ve 4 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın. Bu karışım 1 hafta kadar yeterli olur. Karışım buzdolabında saklanmamalı ve 1 tatlı kaşığı karbonat için 1 yemek kaşığı bal kullanılır.

En fazla 1-2 ay boyunca bu karışımdan günlük 1 tatlı kaşığı tüketilir.Karışım yemek saatlerinden önce alınmamalı, Bu süre boyunca diyet değiştirilmemeli; kırmızı et tüketimi azaltılmalıdır.Şeker ve un tüketimine de durdurulmalıdır.

Sağlıkla kalın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock