Saracoglu Bacak İncelten ve Basen Eriten Hareketler

0
123898

Merhabalar sevgili okurlarımız. Uyku hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Öyle ki yaşantımızın neredeyse üçte biri uyuyarak geçmektedir. Bu yüzden bu değerli süreyi en iyi şekilde geçirmemiz gerekmektedir. Uyumadan önce yapacağınız ufak bir antrenman ile sabaha kadar daha sağlıklı bir uyku ve zayıflamanıza yardımcı bir hareket olacaktır.

Özellikle bayanlar bacak ve basen bölgeleri yağlanma daha hızlı olmaktadır. Bu yüzden bu kısımların daha çok hareket ettirilmesi, çalıştırılması gerekmektedir. Uyumadan önce bu hareketleri yapmak gece boyu bacaklarınızdan yağ yakımını hızlandıracaktır.

Bacak Basen İnceltme Hareketleri

1: Bacak Hareketi

2: Eğilme Hareketi

Genel olarak basen bölgesi ve kalçaları çalıştıran bu harekette göğüs dik bir şekilde bükülmeden ayaklarınızı bükün, ancak tam olarak oturmayın. Ellerinizi ileri doğru paralel bir şekilde uzatın. Bu şekilde dayanabildiğiniz kadar durun. Sınırlarınızı zorlayın, yorulsanız da pes etmeyin. Bacakların incelmesi için çok önemli bir harekettir.

3: Uzanarak Bacak Kaldırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO