Pratik ve Kolay Temizlik Yöntemleri

0
24393

Temizlik konusunda özellikle bayanlarımız günlük daha ciddi bir zaman harcamaktadır. Ancak her zaman bu ayrılan zamanın karşılığının alınması istenir. İşte bu yazımızda temizlik konusunda bazı püf noktalara yer vererek hem harcadığınız zamanı azaltacak hem de istediğiniz şekilde temizliği yapmış olacaksınız. Şimdi bu maddelere göz atalım:

1: Tenceredeki Parmak İzleri İçin

Kimi zaman uzun süre kalan ve silseniz daha geçmek bilmeyen tenceredeki parmak izleri için 1 damla zeytinyağını kullanabilirsiniz. İzin olduğu kısma zeytinyağı damlatıp bez yardımı ile silmeniz yeterli olacaktır.

2: Elbisedeki Yağ Lekeleri İçin

3: Camları Parlatmak İçin

Damlarınızı silerken temizleyici sıvıya bir kaç damla sirke damlatarak daha net ve parlak bir temizlik elde etmiş olacaksınız.

4: Duşa Kabindeki Su Lekeleri İçin

5: Klozet İçin

Klozetlerde sarı lekeleri yok etmek için öncelikle kir çözücü dökün bir süre bekleyin ve üstüne karbonat atın. 2 dakika bekledikten sonra fırça ile ovaladığınızda sarı lekelerin kaybolduğunu göreceksiniz. Bu yöntemleri deneyerek hem daha hızlı hem de daha etkili bir temizlik yapmanız mümkün olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.