Pitbull gece eve girip bebeği sokağa sürükledi

0
233

Hayvanlar özellikle de evcil h-ayvanlar insanların en büyük yoldaşları olabiliyor. Evcil h-ayvan beslemek her ne kadar güzel bir durum olsa da oldukça büyük bir sorumluluk gerektiriyor. P-itbull Gece Eve Girip B-ebeği Sokağa Sürükleri Annesi Sebebini Anlayınca Şok Oldu

REKLAM

K-öpek sahiplenmek dünyanın en büyük sorumluluklarından birini de beraberinde getiriyor. Bir kadın etrafındaki insanları dinlemeyerek bir pitbull sahiplendi.

REKLAM
X

Bir gece köpeği evin dışına çıkarmış 7 aylık bebeğinin yanındayken köpeğin havlamalarına karşı koyamayarak onu tekrar içeri aldı. ne olduysa bu anda oldu.

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan bir kadın, evcil hayvan sahiplenerek büyük bir sorumluluk almaya karar verdi. Ancak kadının etrafındakiler, evinde çok küçük bir bebeği olduğunu ve bir süre hayvan sahiplenmemesi gerektiğini söyledi.

Kadın tüm bu sözlere rağmen pitbull cinsi bir köpek sahiplendi. Kadın hem bebeğini hem de köpeği bir an olsun yanından ayırmıyor gözetim altında tutuyordu.

Köpek ve bebek arasındaki bağ da her geçen gün artıyor, köpek bebeğe göz kulak olmaya başlıyordu. Kadın bebeği ve köpeği arasındaki bağı fark etmeye başlayınca ikisini yalnız bırakmaya başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz