OĞLUNUN ÖL-ÜMÜNDEKİ ACI DETAY HERKESİ KAHRETTİ

0
729

Türkücü İzzet Altınmeşe’nin oyuncu oğlu Ali Murat Altınmeşe, 11. kattan düşerek hayatını kaybetti.

REKLAM

Altınmeşe’nin yakın arkadaşı sanatçı Selahattin Alpay ise ölüm haberiyle ilgili konuşurken “Ailesi Mersin’deydi onları özlediği için 3-4 gün önce o da gitti ve bu olay gerçekleşti” dedi.

REKLAM
X

İzzet Altınmeşe’nin oyuncu olan oğullarından Ali Murat Altunmeşe genç yaşta hayata veda etti. Son olarak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alan Ali Murat Altunmeşe, dayısının evinde 11. kattan düşerek yaşamını yitirdi.

“KOLUMUZ KANADIMIZ KIRILDI”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan ailenin yakın dostu sanatçı Selahattin Alpay ise Ali Murat Altunmeşe’nin ölümüyle ilgili, “Kolumuz kanadımız kırıldı. İnançlı bir çocuktu nasıl oldu hala şoktayız. Şu an Mersin’deler yarın İstanbul’da defnedeceğiz.

Allah ana ve babaları evlat acısıyla imtihan etmesin. Kendimi onun yarı babası olarak kabul ediyorum çünkü elimde büyüdü” dedi.

“AİLESİNİ ÖZLEDİĞİ İÇİN MERSİN’E GİTMİŞ”

Ali Murat Altınmeşe’nin vefatıyla ilgili acı bir detayı da paylaşan sanatçı sözlerine şöyle devam etti: “İzzet Altınmeşe 1 ay önce Mersin’e gitti. Ali Murat da onları özlediği için 3-4 gün önce Mersin’e onların yanına gitmiş. Olay dayısının evinde oldu. Başımı döndü tansiyonu mu çıktı bilmiyoruz.

Kesin netice bugün sonuçlanır. Ali Murat’ın biraz hasta olduğunu biliyordum. İzzet Altınmeşe de ‘Allah verdi Allah aldı’ dedi. Biraz psikolojik sorunlarının olduğunu biliyorum. Efendi bir çocuktu ama iş bulma konusunda zorluk çekti.”

                        

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz