Müge Anlı’nın kimsenin görmediği kızı ortaya çıktı

0
1038

Ekranların en başarılı isimlerinin arasında yer alan Müge Anlı, yaptığı programlar kadar özel hayatıyla da gündemde. Bir kız çocuk annesi olan Müge Anlı’nın kızının yaşını öğrenenler şaşırıyor. İşte Müge Anlı’nın sır gibi sakladığı kızı Lidya…

REKLAM

Ekranların en başarılı isimlerinin arasında yer alan Müge Anlı, yaptığı programlar kadar özel hayatıyla da gündemde. Bir kız çocuk annesi olan Müge Anlı’nın kızının yaşını öğrenenler şaşırıyor. İşte Müge Anlı’nın sır gibi sakladığı kızı Lidya…

REKLAM
X

Yaptığı işlerle adından sık sık söz ettiren Müge Anlı, ekran önünde olması ve birçok cinayeti gün yüzüne çıkarması nedeniyle sık sık tehdit aldığını açıklamıştı. Başarılı gazeteci bu edenlerden ötürü kızı Lidya Müge Aktağ’ı magazinden uzak büyüten Anlı’nın kızının yaşını biliyor musunuz? İşte Müge Anlı’nın çok merak edilen kızı Lidya Müge Aktağ…

MÜGE ANLI’NIN SIR GİBİ SAKLADIĞI KIZI LİDYA MÜGE AKDAĞ

Başarılı gazeteci Müge Anlı, 1993 yılında kızının babası ve kendisi gibi gazeteci olan Burhan Aktağ ile evlenmiş ve bu evlilikten kızı Lidya Müge Akdağ dünyaya geldi. 2002 doğumlu olan Lediya Müge Akdağ, 19 yaşındadır. Mesleği gereği ekranların en popüler isimleri arasında yer alan Müge Anlı, kızını bu ışıltılı hayattan uzak büyütmek için yoğun çaba sarf etmiş ve Ledya Müge Akdağ’ı magazinden uzak büyütmüştür. Üniversite öğrencisi olan Lidya Müge Akdağ, başarılı bir eğitim hayatı sürdürmektedir.

KIZININ METUBU MÜGE ANLI’YI DUYGULANDIRDI

Geçtiğimiz sezon Müge Anlı ile Tatlı Sert programına annesi için mektup gönderen Lidya Müge Akdağ, başarılı gazeteciyi duygulandırmıştı. Kızından gelen mektubu canlı yayında okuyan Anlı, göz yaşlarına hakim olamamış ‘ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum’ açıklamasında bulunmuştu.

MÜGE ANLI İLE TATLI VE SERT BİTİYOR MU?

ATV ekranlarında uzun yıllardır başarılı işler yapan Müge Anlı, dün akşam sosyal medya hesabından paylaştığı video ile kafaları karıştırdı. Ünlü gazeteci, ‘Pamukların Sırrı’ başlıklı paylaşımına detaylar için yarın akşamı notunu ekleyerek takipçileri ile paylaştı. Anlı’nın bu paylaşımı akıllara Tatlı Sert programı bitiyor mu acaba? Sorusunu getirdi. Merak uyandıran video sonrası sosyal medyada birçok yorum alan Müge Anlı, günün en çok konuşulan isimi oldu. Geçtiğimiz aylarda programdan ayrılan yorumculardan Prıf. Dr. Arif Verimli, programın gidişi hakkında memnun olmadığını ve bazı şeylerin çarptırılmaya başladığını ifade etmişti. Verimli’nin açıklamaları sonrası sessizliğini koruyan Anlı, son yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan güzel sunucu müge anlı, diğer bir magazinci şenay düdek’le kanal d’de yaptığı dobra dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa düdek cenk eren’le fox’ta, anlı ise pakize suda’yla kanal d’de devam etmiştir.

Dobra dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçten anlı, atv’de yayınlanan ‘müge anlı ile tatlı sert’ adlı tartışma programını sunmaya başladı.

Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin halşa bulunamadığı cinayetler ortaya çıkarılmaktadır. Programında şüpheli cinayetleri çözen Müge Anlı, birçok kişininde hedefinde olan isim haline geldi.

Sık sık tehdit mesajları alan Müge Anlı, gazeteci Burhan Akdağ ile olan kızları Lidya Müge Akdağ’ı gözlerden uzak büyüttü. 2002 doğumlu olan Lidya Müge Akdağ, şu anda 13 yaşında ve üniversite eğitimi gören başarılı bir genç kız. Annesi Müge Anlı’ya benzerliği ile dikkat çeken Lidya Müge Akdağ, güzelliği ile büyülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz