Milyonlar Kazanıyor! Bindiği Arabayı Görünce Şaşıracaksınız

0
532

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı uzun yıllardık her gün evimize konuk oluyor. Türkiye onu ATV’ yaptığı Tatlı Sert programı ile tanıyor. Anlı’dan yardım isteyenlere mutlaka yardımcı olmaya çalışıyor. Kimsenin çözemediği cinayetleri çözüyor. Faili meçhul cinayetler, kayıpların gizemini aydınlatan ve birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Müge Anlı’nın hayatı ve kariyeri de merak konusu oluyor.  Ünlü sunucuyu hep programda ki hali ile gördük. Dışarıda nasıl olduğunu nasıl bir hayat yaşadığını bilmiyoruz. Nereye gider, nerede yaşar, hangi arabaya biner gibi detaylar ile gündeme gelmeyen müge anlının hiç kimsenin bilmediği arabasını bulduk.

REKLAM

REKLAM
X

MÜGE ANLI’YI TATLI SERT PORGRAMI İLE TANIDIK

Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra stajını Kanal 6’da staj yapmaya başlamıştır. Burada stajyerken kısa sürede çalışkanlığı ile kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Daha sonra Kenan Çetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliği yapmaya başlamıştır. Hepimiz onu daha çok ATV’de yaptığı tatlı sert programı ile tanıdık. Müge Anlı’nın özel hayatına dair çok az şey biliyoruz genel olarak yaptığı iş ile gündeme gelen bir isim.

ON BEŞ YIL EVLİ KALDI

Müge Anlı’nın 1993 yılında kendisi gibi gazeteci Burhan Akdağ ile evlenmişti. Çiftin evlilikleri on beş yıl sürdü, çift 2008 yılında boşanmıştı. Anlı’nın bu evlilikten 2002 doğumlu Lidya Müge isimli bir kızı oldu. Anlı, kızını basından uzak bir şekilde yetiştirmeye çalışıyor. Geçtiğimiz yıl kızı, programa gönderdiği bir mektupla gündeme gelmişti. Kızından gelen mektupla duygulanan Anlı, böyle bir çocuk yetiştirdiği için şükrettiğini aktarmıştı

MÜGE ANLI’NIN 30 ARAÇLIK FLOSU VAR

48 yaşında ki ünlü sunucu Avrupa Yakasında nerede oturduğu merak edilen konular arasında. Müge Anlı program dışındaki hayatıyla gündeme gelen bir isim değil. Müge Anlı’nın kullandığı araba markası da merak edilen konular arasında. Bazı ünlüler kendilerine lüks bir koleksiyon yapar. Her hafta bir tanesi ile görüntülenir ve magazin gündemin de yer alır. Müge Anlı bildiğimiz ünlü isimler gibi lüks arabalar ile görüntülenmeyi pek sevmez. Müge Anlı’nın 5’i Tır 22’atom kartınca olarak isimlendirdiği 30 araçlık bir flosu bulunuyor. Bu araçlar ihtiyaç duyulduğu anda yardım isteyenlerin imdadına koşuyor. Elazığ, Malatya, İzmir depremlerinde, Giresun’da yaşanan sel felaketinde hizmet verdiler.

Müge Anlı’nın kişisel olarak bir tane aracı bulunuyor. Müge Anlı şahsi olarak Audi A7 kullanıyor.