Meme Kanserine Karşı Sensörlü Sütyen

0
19643

Bu muhteşem ürünü bulan Julian Rios Cantu henüz 13 yaşındayken annesinin meme kanserine yakalanması üzerine hiç bir kadının meme kanserine yakalanmaması için bu muhteşem ürünü geliştirdi. Annesinin meme kanserine yakalandıktan sonra zorlu süreci gördüğü için böyle bir ürün geliştirdiğini belirtti.

Meme kanserinin önüne geçmek için hazırladığı bu ürün günümüzde çok yaygınlaşıyor. Kadın bireylerde günümüzde bu hastalığa oldukça rastlanmaktadır.

Bu ürün kanser teşhisinin erken koyulması için tasarlanmıştır. Normal sütyenlerden farklı olan bu buluş memede oluşan anormallikleri fark ediyor. Bu durumda ise telefona bildirim gönderiyor. Bir sorun olduğu taktirde kısa sürede haberdar oluyorsunuz. Erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu unutmayalım…

Sütyende bulunan 150’den fazla sensör sayesinde memede gerçekleşen anormallikler hemen fark ediliyor. Sütyeni sadece haftada bir kez 1-1.5 saat takmanız gerekiyor.

Takip etmeniz üzerine erken teşhis ile hastalıktan kurtulmanız daha kolay oluyor. Bildiğiniz gibi kanser hastalıklarında erken teşhis hayat kurtarıyor. Umarız yakın zamanda ülkemize de bu ürünün gelmesini temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.