MEHMET CEYHAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

0
252

REKLAM

Bizim çok yatan hastalarımız içersinde 3’üncü defa enfeksiyon yaşamışler var. Mutant virüs birtakım şeyleri de kuşku ile karşılamamıza namacıyla oldu, bildiğimizi sandığımız şeyleri. Bunlardan bir adedi bitirilen hastalığın 6 ay uzak tutması Hastanemizde hastalıktan 2 ay sonra yine hastalık yaşamış şahıslar var.

REKLAM
X

A-şı ve tedbiri eş güdümlü yürütmeden v-aka adedinin azalması olası değil. Orada bir iyiye gitmeyi ben gözlemlemiyorum açıkçası. Aşılma hızımız ilk başta gayet iyiydi, şimdi günde 30 binlere kadar düştü, bu süratle devam ederse Türkiye’nin istediğimiz düzeyde -şılanması seneler alır.

A-şı kararsızlığını biz esasen bekliyorduk, bunun çok daha eskiden tedbirinin alınması lazımdı” dedi. Ceyhan, önlemlerin gevşetilmesi ile v-akalarda büyük bir p-atlama yaşanabileceğine ilgi çekerek, “Bu önlemler ile olay adedi azalıyor gibi çıkar ve önlemler k-aldırılırsa şayet ya da halk gevşetirse önlemleri, bir vakit içersinde büyük bir p-atlama yaşayabileceğimizden korkarım. Bunlar daha sonra ri-ski artıran yaklaşımlar. Artık ucunda ışığın göründüğü tüneldeyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz