MALESEF ACI HABER GELDİ

0
7761

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde teröristler tarafından düzenlenen roketatarlı saldırıda bir askerin şehit olduğunu duyurdu.

REKLAM

REKLAM
X

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Fırat Kalkanı Harekat bölgesinde, 07 Ekim 2021 tarihinde t-er-ör-is-tl-erce yapılan r-ok-et-ata-rlı saldırıda bir kahraman silah arkadaşımız ş-eh-it olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denild
BAKAN AKAR’DAN TAZİYE MESAJI

Öte yandan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehit Deniz Piyade Sözleşmeli Er Tayfun Özköse için bakanlığın Twitter hesabından başsağlığı mesajı yayımladı.


Akar, mesajında, “Kahraman silah arkadaşımız, 7 Ekim 2021 tarihinde ş-e-hit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” ifadelerine yer verdi.

5 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Bakan Akar, saldırının ardından operasyon başlatıldığını duyurdu. Akar, “İlk bilgilere göre saldırıyı gerçekleştiren 5 terorist oldürüldü. Operasyonumuz devam ediyor” dedi.

ŞEHİT İÇİN GAZİANTEP’TE TÖREN
Şehit Tayfun Özköse için Gaziantep Havalimanı’nda tören düzenlendi. Ş-e-hit er törenin ardından memleketi Samsun’a uğurlandı.

Sözleşmeli Er şehit Tayfun Özköse 1 yıldır Fırat Kalkanı Harekatı bölgesinde görev yapıyordu, nöbet tuttuğu sırada teröristlerin düzenlediği roketatarlı saldırıda ş-eh-it oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz