Kuliste kavga ettiler

0
990

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Esra Erol’da programında tam anlamıyla savaş çıktı. Kimse onlardan beklemezdi
ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Esra Erol’da programında tam anlamıyla savaş çıktı.

REKLAM

İddialara göre Esra Erol ile programın vazgeçilmez isimlerinden olan Avukat Hülya saç saça kavga etti. Özel hayatlarında yakın arkadaş oldukları bilinen ikilinin stüdyo arkasında kavga ettiği ortaya çıktı.

REKLAM
X

Esra Erol’u bugüne kadar hiç yalnız bırakmayan, hatta evlilik programlarından bu yana yanında olan Avukat Hülya ile Esra Erol iki kız kardeş gibi biliniyorlardı.

Ancak bugün sosyal medyada dolaşan bir iddia bu ilişkinin bitiş sinyallerini veriyor. İddiaya göre Esra Erol ile Avukat Hülya hanım stüdyo arkasında kavga etti.

Esra Erol ile Avukat Hülya arasında çıkan kavganın sebebi ise daha sonra ortaya çıktı. Aralarından su sızmayan ikilinin aralarının açılması sebebi ise RTÜK’ün açıklaması oldu.

Geçtiğimiz günlerde RTÜK, yaptığı açıklamada, “Kamuoyunun haklı şikayetleri karşısında bu tür programların yayından kaldırılması zorunluluğu gündeme gelecektir” diye belirtti.

Esra Erol ile Avukat Hülya arasında çıkan saç saça baş başa kavganın başlıca sebebi olarak bu olay gösteriliyor.

Skandal olaya inanmayanlar da oldu, ayrıca böyle bir şeyin olmayacağı da sosyal medyada birçok izleyici tarafından düşünülüyor.

Her ne kadar iddia olarak gündeme gelse de kavganın gerçek olup olmadığı bilinmiyor. Dolayısıyla Avukat Hülya Hanım ile Esra Erol’un yolları şimdilik ayrılmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz