Koronavirüsün Bitiş Tarihini Verdi

0
18469

REKLAM

2019 yılında söylediği pek çok Kehanet gerçekleşen Astrolog Nicolas Aujula merak konusu oldu. Koronavirüsün de geleceğini önceden söyleyen astrolog, şimdi de virüsün bitiş tarihin açıkladı. Nicolas Aujula 2022’de Koronavirüs salgınının dünyayı terk edeceğini açıkladı. Peki, Nicolas Aujula Kimdir, nereli? Hangi kehanetlerde bulundu? İşte astrolog Nicolas Aujula hakkında bilgiler…

REKLAM
X

NICOLAS AUJULA KİMDİR?
Suriye krizini, Notre Dame Katedrali’nin yanacağını, Koronavirüs salgınını önceden tahmin eden ünlü Kahin, astrolog Nicolas Aujula bu defa koronavirüs salgını için bitiş tarihi verdi.

Kehanetlerinin çoğunu rüyalarında gördüğünü söyleyen Aujula, dünya genelinde milyonlarca insanın ölümüne yol açan salgının bitişi için 2022 yılına işaret etti.
Nicolas Aujula kendisini önceki hayatında bir uzaylı olduğunu iddia ediyor. İngiliz olan astrolog, 33 yaşında ve İngiltere’de yaşıyor. Aujula, geçmiş yaşam retrospektif terapisti, hipnoz uzmanı ve astrologdur.

Söyledikleri bir bir çıkan ünlü kahin, koronavirüsün bitiş tarihini verdi
Notre Dame Katedrali’nin yanacağını bilen kahin ve astrolog Nicolas Aujula, koronavirüs ortada yokken böyle bir virüsün dünyayı ele geçireceğini de açıklamıştı. Kehanetleri bir bir tutan ünlü kahin, koronavirüsün bitiş tarihini verdi. Aujula’nın tahminlerine göre salgın 2022’de bitecek.

İngiliz astrolog Nicolas Aujula, 2019 pek çok kehanette bulunmuş ve bu kehanetleri doğru çıkmıştı.Suriye krizini ve diğer dünyadaki olayları doğru bir şekilde tahmin eden ünlü kahin, 2019 yılında bulunduğu “Dünyaca ünlü bir kilise yanacak” kehanetiyle ismini duyurmuştu.Kilise yangınından sonra ise koronavirüsün ismi daha duyulmamışken genç kahin, dünyada 1 milyondan fazla can alan ölümcül bir salgının kapıda olduğunu söylemişti.

Kehanetlerinin çoğunu rüyalarında gördüğünü belirten Aujula, dünya genelinde milyonlarca insanın ölümüne yol açan salgının bitişi için de tahminlerde bulundu.Aşı çalışmalarının hızlanması ve tüm dünyada kitleler halinde aşılanma faaliyetlerinin hızlanmasıyla koronavirüs salgının sona ereceğini düşünenlere rağmen Aujula, 2022 yılına işaret etti.Aujula, koronavirüs salgının 2022 yılında biteceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz