2020 senesi bütün dünya amacıyla fe-laket senesi oldu. Başta koronavirüs salgını olmak üzere depremler, yangınlar gibi natural afetler insanlığın zor vakitler geçirmesine namacıyla oldu.İnsanlık bir an evvelce 2020 senesini unutmaya çalışırken, 2021 amacıyla meydana atılan k-ehanetler duyanları karamsar lığa sürükledi.

Koronavirüsü daha eskiden bilen ve başka ke-hanetlerde de başarılı olan Azerbaycanlı Şaman Kahin’in 2021 Yılı İçin Türkiye ve dünya ke-hanetleri tü-yler ü-rpertti. İşte o ke-hanetler. Toprak tam üç defa sallanacak. İlk sallantı senenin başlarında. Joe Biden, Türkiye’nin arkasın dan kuyuları kazacak.

Yeditepeli güzel kent üstünde kara bulutlar var. Deniz kabarıyor, kendisinden alınanı geri alacak. Çiçekler açana kadar herkes evlerinde oturacak ama musibet bu sene da bitmeyecek.Koronavirüs salgını devam edeceği gibi yeni salgınlar da kapıda. Türk siyasetinde bir önder köşeye sıkışacak ve bile bile hata yapacak. Halk sokakta devleti ile karşı karşıya gelecek. Toplu hayvan ö-lümleri görülecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Web sitemizin ayakta durması için reklam gelirlerini kullanıyoruz.Lütfen reklam engelleyiciyi kapatıp sayfamızı yenileyin.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock