Kolesterole Ve Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara Karşı Tibet Şifası

0
1250

Kolesterole ve Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara Karşı!
Bu doğal Tibet ilacı, alışılmış bir Tibet manastırında kil tabletler üzerine yazılı olarak bulundu!
2 000 seneden önce yazılmış olduğu tahmin edilen bu reçetenin, hem trigliserid, kolesterol ve kan damarlarındaki kireçli tortulara karşı hem de uzun bir ömür için kullanıldığı düşünülüyor.

REKLAM

Kan damarlarını başarılı bir biçimde temizlemenin beraberinde bu eski Tibet doğal ilacı, kan damarlarının esnekliğini artırıyor (Kan damarlarının çatlamasını önleyerek, bu şekilde daha sağlıklı kan akışını sağlayarak), kalp krizine ve göğüs ağrısına karşı koruyor. Ayrıca görme yetisini artırıyor ve vücudu gençleştiriyor.

REKLAM
X

Nasıl Yapılır?
300 gram sarımsak ve 1 kilo limonun kabuğunu ince olacak biçimde öğütün.

Ardından, 1.5 litre su kaynatın ve sonra ocağın altını kısıp öğütülmüş sarımsak ve limonu ekleyip tencerenin kapağını örtün.

Bu karışımı tam 14-15 dakika kısık ateşte kaynatın (Daha uzun olmasın). Sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. İşte kapalı cam kaplarda (kavanoz) saklanması gerekli olan doğal Tibet ilacı hazır.

Bu doğal karışımın 50 ml’si (1/4 su bardağı) 25 gün boyunca her sabah aç karnına alınmalıdır. Daha sonra, 10 günlük bir mola verin ve ardından sağlık durumunuzu iyileştirmek için işlemi tekrarlayın. Daha sonra da bu doğal ilacı kullanmayı bırakın.

Not: Günlük doz ölçüsüne ve iki tedavi arasında 10 günlük bir mola yapma kuralına kesinlikle uyun. İyileşikten sonra sağlığınızda bir bozulma olmadığı sürece bu doğal şifa kullanılmamalıdır.

Genel sağlık durumlarını iyileştirmek için bu doğal ilacı kullanmak isteyen daha sağlıklı insanlar, fakat ve fakat senede yalnızca bir veya iki kez olmak üzere 25 günlük periyodlar halinde ve 25 günlük kullanım periyotları arasında 6 aylık bir süre olacak biçimde kullanmalılar.

Her ne kadar doğal bir şifa kaynağaı olsa da kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bilmediğniz bir hastalığınız varsa tetikleyebilir, dikkatli olun. Sağlıcakla 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz