Kızı okula gittikten sonra okul bahçesinde gözden kayboluyordu.

0
250

Emma’nın kızı iki haftadır okuldan eve geç dönüyordu. Her gün okul çıkışında nereye gidiyordu? Annesi meraklanmıştı. Emma kızını bu konuda sorguladığında hiçbir zaman net bir cevap alamıyordu. Bu yüzden Emma kızının çantasına gizlice bir kamera yerleştirdi. Kızının her gün okuldan sonra nereye gittiğini öğrendiğinde ise hayatının en büyük korkusunu yaşadı!

REKLAM

Bu durum son birkaç haftadır sürekli tekrarlanıyordu. Emma her gün kızının okuldan sonra hemen eve gelmesini istiyordu. Okul 4:30’da bitmesine rağmen kızı Kim eve saatler sonra geliyordu.

REKLAM
X

Çok garipti çünkü okul otobüsünün eve ulaşması yalnızca on dakika sürüyordu. Emma her gün pencerede bekliyor fakat okul otobüsü hiçbir zaman kapılarının önünde durmuyordu.

Kızı saatler sonra neşeli bir şekilde ıslık çalarak eve gelirdi. Akşam yemeği saatlerinde eve girip hiçbir şey olmamış gibi davranırdı. “Ona nerede kaldığını soruyordum ama belli ki bu beni ilgilendirmiyordu,” dedi Emma. Emma, kızının söylediklerine inanmadı ve okulu aradı…

Kısa sürede Emma korktuğu cevabı aldı. Kızı Kim birkaç haftadır okul otobüsüne binmemişti. Öğretmenine, annesinin onu daha sonra gelip alacağını söyleyip duruyordu. Ancak Emma durumun böyle olmadığını hemen doğruladı.

Küçük kızın her gün otobüsün kalkışından hemen sonra okul bahçesinde gözden kaybolduğunu söyledi öğretmeni. Bu sırada öğretmen de endişelenmişti. Kim her gün nereye kayboluyordu? Öğretmeni de annesi de inatçı küçük kızdan bir cevap alamayacaklarını biliyorlardı.

Onun her gün nereye gittiğini öğrenmek için bir şeyler yapılması gerekiyordu. Ve en önemlisi neden bu konuda bu kadar gizemli davranıyordu? İkisi de bunun özel hayatının ihlali olduğunu biliyordu ama çocuğunuzun güvenliğinden endişe ettiğinizde onu korumak için her şeyi yaparsınız.

Bu yüzden Emma küçük bir kamera satın alıp sabah erkenden kızının çantasına sakladı. Ve o gün okul zili çaldığında… Emma ekranın başında hazır bir şekilde oturuyordu. Casusluk başlasın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz